Riješeno

razbijen Huawei i bacen u smece



Jeli vi mozda znate koliko dugo treba telefonu Koji je razbijen I ne koristi se da se odjavi sa play stora mislim na fb Gmail itd 

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 19 June 2022, 21:03

Pogledaj original

Odgovora 20

Razina korisnika 7
Bedž +3

Logiraj se na facebook na računalu ili na drugom uređaju ako znaš lozinku i odlogiraj mobitel. Ukucaj u google "facebook+how to log out of all devices". Isto napraviš i za gmail.

Ok probati cu to sutra 

Puno ti hvala 🖖

Ali ja Sam na tome uredaju imao vise Gmail racuna I 2 yahoo account a ???

Unaprijed hvala

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ulogiraš se u sve Google račune i u postavkama nađeš taj svoj odbačeni Huawei i izlogiraš se s njega za svaki g.račun posebno.Za Yahoo ne znam, promijeni password za yahoo accounte

A joj ko zna koliko Sam ja racuna imao no Dobro je probati cu 

Samo me zanima jer Sam nasao na Google da je najbolje rijesenje da ga se unisti sto Sam I napravio posto nisam mogao spojiti sa laptopom jer je ekran totalno unisten bio sada ga Niti nema 

A zanima me sljedece jeli se nakon nekoga vremena ne koristenja in Sam odjavi ???

Lp I unaprijed hvala

 

 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

No, valjda znaš koji ti je bio glavni račun,tj.onaj s kojim si prvi put pokrenuo android-najbitnije ti je odjaviti mob s njega,jer njega svaki mob traži nakon reseta moba.

Uređaji se ne odjavljuju automatski s računa, tak da taj tvoj Huawei može vječno biti naveden u nekom tvom gmailu,ali ako kažeš da si ga potpuno uništil (ne samo ekran, već i matičnu ploču),onda su šanse da netko uđe u tvoj račun minimalne

U redu puno ti hvala 🖖

Znaci kaj odjavim se sa glavnog Gmail I odjavio Sam se sa svih ???

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa ne baš, ali ako netko čudom uspije oživiti tvoj Huawei, neće tražiti log in u te račune, već samo u glavni, a s njega si se valjda već do sada odjavil. 

A koliko ti to imaš Google računa da ti je problem provjeriti gdje ti je sve registriran taj tvoj Huawei? Ak se smije znati. Ni Google ne dozvoljava hrpetinu računa na jednom uređaju

Cca 5 Ili 6 neznam tocno Ali znam da imam 2 yahoo account a Twitter account I Facebook Ili 2 Facebook a

Ulogiraš se u sve Google račune i u postavkama nađeš taj svoj odbačeni Huawei i izlogiraš se s njega za svaki g.račun posebno.Za Yahoo ne znam, promijeni password za yahoo accounte

Ali gdje da nadem Taj svoj Huawei Koji je vec DVa thedna na samoborskom smetlistu 

Ziher ne na smetlistu nego u postavkama di ???

No, valjda znaš koji ti je bio glavni račun,tj.onaj s kojim si prvi put pokrenuo android-najbitnije ti je odjaviti mob s njega,jer njega svaki mob traži nakon reseta moba.

Uređaji se ne odjavljuju automatski s računa, tak da taj tvoj Huawei može vječno biti naveden u nekom tvom gmailu,ali ako kažeš da si ga potpuno uništil (ne samo ekran, već i matičnu ploču),onda su šanse da netko uđe u tvoj račun minimalne

Ma nije mene strahu da mi netko ude u racun nego me zivcira kada na ekranu vidim uredaj kojeg nemam 

Jer nemam kaj ja sakrivati 

Razina korisnika 7
Bedž +3

A kako misliš odjaviti SVE kad ne znaš koliko računa uopće imaš i gdje? Ovako možeš filozofirati unedogled a budući imaš toliko računa, vjerujem da su ti svi podjednako i jako nebitni. Znaš li SVE račune i SVE lozinke za iste? Spoji se na SVE račune twittera, promijeni lozinke. Spoji se na SVE račune fb i promijeni lozinke. Spoji se na SVE gmail i hotmail račune, iskrice, smokvice i ostale i promijeni lozinke. Ti bi sve odlogirao a niti ne znaš što imaš... 😏

Ma znam ja koliko imam racuna imam 6 gmaila 2 Facebook 2 yahoo I 1 Twitter I jedan racun na smokvi I jedan na iskrici na kojima nisam bio dugo Niti mi je bitno bitan mi je Gmail I da nemoram Kada random nesto na laptopu I prebaci me na play store da ne vidim mobitel kojeda nemam 

 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ako ti je bitan gmail račun na koji si regao google play, ulogiraj se na taj račun (možeš i na mobitelu), odeš u gmail app i tamo gdje ti je ikona od računa odeš na "manage google accounts". Kad ti otvori za raj glavni račun u search (pod povećalce) ukucaš "devices" iliti "uređaji" i vidjet ćeš s kojih uređaja si logiran na taj account, lupiš za huawei "sign out" i odlogiraš ga kao uređaj.

Ajde bas cu probati sada jer Sam upravo krenuo da napravio ono kaj ste mi rekli u prvom odgovoru Ali ako mogu sa mobitela na kojem Sam ulogiran u svoj glavni racun I za Koji me ubija u pojam vec stvarno ...

 

Da Sam znao da je to tako jednostavno nebi ga unistio u potrazi za back up baterijom Ali sada me muci nekaj drugog a kaj znaci ovo na slici dolje skroz?

 

Ma stvarno ste mi puno pomogli I od srca vam hvala I tebi I gdi nicno Ali ozbiljno mislim imate pice DVa TRI ako se nadete u samoboru

Lp

Razina korisnika 7
Bedž +3

Odlogiran si sa tog uređaja na taj account, prije ga je bilo moguće i skroz obrisati. Ako želiš možeš još otići u google play settingse i tamo isto izbrisati taj uređaj da ti ne nudi za instaliranje.

  1. Go to play.google.com.
  2. At the top right, click your profile icon.
  3. Click Library & devices.
  4. Select the Devices tab.
  5. Next to the device, click Show in menus

Cini mi se da toga nema na ovome mome privremenom noa n1 usranom sporom mobitelu 

Ali stvarno si car I puno si mi pomogao a pice kada god pozelis Ili kada si u blizini Javi se 

Lp

Razina korisnika 7
Bedž +3

Logiraś se na računalu ako imaš ili na mobu preko Chrome-a (staviš desktop prikaz stranice). :)

Odgovori