Riješeno

problem software slike

  • 19 June 2017
  • 3 odgovora
  • 450 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 8 odgovora
evo da otvorim temu jer imam problem..
pisah negdje ali se bojim da nitko neće vidjeti pa kopiram sve ovdje..


Pozdrav ljudi dragi.
nisam dugo bila ovdje, zaboravila sa, lozinku i ime,,pa sam se sad spojila preko facebooka
Ljiljana iz Baranje..
NIJE TEMA ALI SE NE SNALAZIM NA FORUMU..lani sam pitala za sebe kad mi se mob zaledio i stakao logo Samsung,,pa ste pomogli da to riješim,,išao je mob u servis.. a rogobo je jednom mojoj kolegici pomogao oko nečeg sa mobom,,došle smo u njegovo mjesto pa je to riješio za tren.

trebam pomoć..
kolegicin mob sam zaje... tj , nestale sve sliike..
naime, redom.
mob je tražio ažuriranje softwera..kliknula sam DA. sam je odradio ažuriranje, i pitao da se instalira odmah ili kasnije..kliknuh da istalira.
Problem se pojavio kad je nakon pola sata sat,,još uvjek stajao logo LG gore.. i nikako da nestane..saznala sam da je mob ostao u bootloopu..
uradila sam i dalje šta treba-- znala sam,,držala power tipku i za glasnoću da odradi šta treba.. (kao neko resetiranje..
sve ok,, izvadih karticu sim,, sačuvani brojevi, ali slike nestale poslije toga.

sve što probam ne ide..ne vraća ih. samo preko nekog rootanja negdje ,, a to ne znam i ne usudim se ni probati..
rogobo ako vidiš javi se molim te..trebam pomoć opet.

s tim da prije nije bilo sinhroniziranja podataka i sigurnosnog kopiranja slika..
molim te,,ako vidiš,,javi mi se na fb

https://www.facebook.com/ljiljana.liki.1

nije tema, i ne nadjem sličnu,,molim pomoć..hitno je, ne zamjerite molim vas
icon

Najbolji odgovor od A1_Silvio 21 June 2017, 16:34

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Bok,

ima mislim na Play Storeu aplikacija koja se zove Disk Digger, možda možeš preko toga probati povući slike, ne treba biti rootan mob.
Bok,
ako nisi napravila nikakav backup slika a aparat je resetiran, bojim se da nema pomoći.
Moguče da slike nisu ni bile na SD kartici,probajte staviti karticu u drugi mobitel da budete sigurne.
Inače kad se radi reset uređaja trebalo bi napraviti backup podataka,možda su slike sinkronizirane na npr google photos ili možda na google drive?
Pošto se radio upgrade OSa slike su trebale ostati ali sa resetom ste vratili na čisti novi instalirani OS.

Odgovori