Riješeno

pretplata

  • 13 May 2023
  • 2 odgovora
  • 193 pregleda

Poštovani zanima me ponuda za samsung galaxy 23+ 256gb na pretplatu(tarifa savršena) od 2 godine,pošto mi je svekar kod vas pretplatnik skoro godinu i pol dana zanima me da li on kao vaš korisnik ima pravo na kupnju 2 ista mobitela na pretplatu te koja je ponuda za njih a isto tako koja je ponuda i za mene kao novog korisnika u vas? Unaprijed zahvaljujem

icon

Najbolji odgovor od nickno 14 May 2023, 10:51

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 6
Bedž +6

Odeš s njegovom Savršenom na web a1, ulogiraš se ako nije već ulogiran, pa fino staviš u košaricu 2 moba S23+, i vidiš odmah da li ima kakve pogodnosti pri kupnji, to može biti različito za svakog korisnika, ovisno o "stažu" u A1. Ili neka svekar nazove 0800 091 091, pa će mu SZK reći koliko popusta može dobiti.

Ako nema neke akcije za nove korisnike, ono kaj piše na webu je ono kaj je najpovoljnije za tebe. Vidim da a1 daje neki popust na S23 seriju, samo na webu. Možda i kod prijenosa broja možeš dodatno ušparati.

Žalosno je da u Hrvatskoj Samsung nema spektakularnu akciju kao u Americi, a ta spektakularna akcija počinje 15.05. i traje 4 dana.

Samo sutra ameri mogu kupiti S23 Ultru uz popust do 850 dolara (uz trade-in), i akcija vrijedi za 4 njihova najveća telekoma. Ja provjerila na američkom samsung webu koliko bi me koštala S23 Ultra uz zamjenu za S21 Ultru. 629 dolara.

I onda sam se probudila na hrvatskom samsung webu. Uz poklon (sat, slušalice ili tablet) S23 Ultra  512 GB i dalje nije jeftinija od 1600 eura. I ta akcija uz odabir poklona vrijedi samo na samsungovom webu. I nema trade-ina.

A možeš se prijaviti da dobiješ najnovije obavijesti o vikend akcijama na a1, možda (jednom) bude i S23 serija 

https://www.a1.hr/privatni/promocije/vikend-za-klik

Razina korisnika 1
Bedž +3

Pozdrav @didi95 ! @nickno je sve super objasnila, a slobodno nam se možeš javiti i privatnom porukom ako želiš da za tebe napravimo provjeru i složimo ponudu! 😄

Poruku nam možeš poslati ovdje

Odgovori