Preporuka mobitela

  • 2 November 2017
  • 6 odgovora
  • 3768 pregleda

Pozdrav svima,

hitno si trebam nabaviti novi mobitel, korislila sam General Mobile 5+D, blago rečeno katastrofa, ali nebitno. Najbitniji su mi procesor (naravno), RAM i ROM, mogućnost proširivanja memorije (Micro SD), kamera i prednja i zadnja s obzirom da fotkam uokolo puno, a profesionalna kamera nije uvijek mogućnost. Ideje, preporuke, sve je dobro došlo što god Vam padne napamet.

Unaprijed hvala.

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Bez okvirnog iznosa koji možeš platiti, načina kupovine (trgovina, bonovi, pretplata, njuškalo...), preferiranog branda, teško da ti možemo išta pametno savjetovati. Otiđi na vipnet stranicu i vidi otprilike što ti se sviđa pa ti tek onda možemo reći je li ti izbor pametan, ima li u tom rangu nešto bolje jeftinije isl...
Ovako ti je to u rangu treba mi auto, što da kupim...
Kad bi baš htjeli možemo reći pa kupi iPhoneX, P10, Note/S8...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Može i Xiaomi Mi5 flagship za 2300 kuna, da ne forsiramo brandove... 😃
Razina korisnika 4
@nedamise zanima te na bonove ili pretplatu?
Ponuda nam je šarolika, tako da vjerujem kako ćemo ovdje uspjeti naći neki koji bi ti odgovarao 😉
Cijena, brend, bonovi ili pretplata su mi nebitni, zato i nije navedeno jer paše mi što god samo da su kamere dobre i ostalo navedeno. Npr. Nexus ima jaki kontrast, te su fotografije dobre kvalitete pod umjetnim ili gotovo nikakvim svjetlom za razliku od iPhonea ili Samsunga. Toliko sam se načitala reviewsa svih živih mobitela pa pitam ako možete podijelite osobno iskustvo s bilo kojim.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja imam S7, dragi S8, tata S8+, sva tri su odlična i kamere su za amatersko korištenje i više nego odlične.
Ovakvo nagađanje stvarno nema puno smisla i takvih tema ima hrpa diljem interneta. Ako ti cijena nije bitna najbolje da onda uzmeš onaj koji ti se sviđa izgledom i veličinom, pa ako te ne zadovolji prodaš i kupiš idući.
Svatko je individualan i različite su mu potrebe i kriteriji da bi se mogao dati pametan savjet kupi to i to, ali generalno koji god flagship da uzmeš, razlikuju se u nijansama.
Razina korisnika 5
Pozdrav svima,

hitno si trebam nabaviti novi mobitel, korislila sam General Mobile 5+D, blago rečeno katastrofa, ali nebitno. Najbitniji su mi procesor (naravno), RAM i ROM, mogućnost proširivanja memorije (Micro SD), kamera i prednja i zadnja s obzirom da fotkam uokolo puno, a profesionalna kamera nije uvijek mogućnost. Ideje, preporuke, sve je dobro došlo što god Vam padne napamet.

Unaprijed hvala.

Huawei Honor 8.

Odgovori