Riješeno

Otključavanje SIM kartice

  • 6 December 2020
  • 4 odgovora
  • 4462 pregleda

Pozdrav svima, nova sam tek pristigla, imam pitanje kako se otključava SIM kartica ?

Muči me jer prilikom uključivanja mobitela moram pamtiti 2 PIN-a, 1. od SIM kartice, a 2. od zaslona :(

icon

Najbolji odgovor od gordban_1 6 December 2020, 15:21

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ovisi koji mobitel i koji operativni sistem na njemu imaš ali evo ti mali "tip"... otvoriš google i u gugl napišeš "svoj tip mobitela+kako otključati sim karticu" i sigurno će ti izaći odgovor. :)

Razina korisnika 6
Bedž +6

Za android 10: Postavke>Biometrija i sigurnost> Više postavki sigurnosti i tamo imaš Postavi SIM zaključavanje, klikneš na to i pomoću pina od simice isključiš traženje pina kod uključivanja mobitela.

Koji god mobitel imaš, ta postavka za SIM je negdje u folderu Sigurnost u Postavkama, pa se nadam da ti neće biti teško naći ju 

Ovisi koji mobitel i koji operativni sistem na njemu imaš ali evo ti mali "tip"... otvoriš google i u gugl napišeš "svoj tip mobitela+kako otključati sim karticu" i sigurno će ti izaći odgovor. :)

Hvala ti baš sam to i napravila i uspjela sam, hvala 😄

Za android 10: Postavke>Biometrija i sigurnost> Više postavki sigurnosti i tamo imaš Postavi SIM zaključavanje, klikneš na to i pomoću pina od simice isključiš traženje pina kod uključivanja mobitela.

Koji god mobitel imaš, ta postavka za SIM je negdje u folderu Sigurnost u Postavkama, pa se nadam da ti neće biti teško naći ju 

Hvala ti uspjela sam 😁

Odgovori