Riješeno

Otkazivanje narudžbe

  • 16 March 2023
  • 15 odgovora
  • 335 pregleda

Pozdrav! Kako mogu otkazati svoju narudžbu?  Beoj narudžbe 20140012

 

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 19 March 2023, 23:51

Pogledaj original

Odgovora 15

Razina korisnika 2
Bedž +3

@hubinavalentina pozdrav, odgovor te već čeka. Odgovorili smo ti večeras privatnom porukom na tvoj upit. Boris

Di se ta privatna poruka nalazi, jer meni ništa nije stiglo...

Razina korisnika 2
Bedž +3

Vjerujem da si u međuvremenu pronašla našu poruku u inboxu, s obzirom na to da si na nju uspješno odgovorila 😄 Predlažem ti nastavak komunikacije ondje, kako bismo sve potrebne podatke i informacija imali na jednom mjestu. Odgovor stiže ubrzo! 

Razina korisnika 4
Bedž +3

@hubinavalentina Imaš privatnu poruku. 😉 Molim te da tamo nastavimo komunikaciju budući da je potreban unos osobnih podataka koje ne smijemo javno pisati u svrhu zaštite privatnosti podataka.

Kako mogu otkazati svoju narudzbu?

Razina korisnika 2
Bedž +3

@vanesap38 pozdrav, žao mi je čuti da te zanima otkazivanje narudžbe. Mogu li kako pomoći ovim putem? Slobodno mi proslijedi više informacija vezano za svoju narudžbu i podatke od vlasnika usluge privatnom porukom OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj upit. 

Zelim otkazivati narudzbu  20194305 Pod hitnoo!!

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Ermin2222 što se dogodilo, zašto narudžbu želiš otkazati? 😦 

Razina korisnika 3
Bedž

Zelim otkazivati narudzbu  20194305 Pod hitnoo!!

Brže ćeš to riješiti ako direktno zoveš službu za korisnike. Vidiš, ovdje ti je odgovoreno tek nakon 10 sati, a tebi je hitno..

@Ermin2222 što se dogodilo, zašto narudžbu želiš otkazati? 😦 


predomislio sam molim vas zelim otkazat narudzbu

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Ermin2222 hajde pošalji nam svoje podatke OVDJE pa provjerimo narudžbu i prođemo zajedno kroz proces odustanka. 

@Ermin2222 hajde pošalji nam svoje podatke OVDJE pa provjerimo narudžbu i prođemo zajedno kroz proces odustanka. 

Nema nista pise da nemam pristup stranici

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Ermin2222  Provjeri jesi li prijavljen na stranici koju otvoriš. 

@Ermin2222  Provjeri jesi li prijavljen na stranici koju otvoriš. 

Jesam prijavljen sam

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Ermin2222  molim te pokušaj sada OVDJE poslati poruku. 

Odgovori