Nokia 6

  • 10 January 2017
  • 35 odgovora
  • 6305 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 35

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ma ja ne sumnjam da će se to prodat kako god, jer ne mogu ni nabrojiti koliko ima ljubitelja Nokia koji su sve ovo vrijeme kukali da žele Android i W im nije sjeo nikako... Al ne volim ni ove marketinške gluposti i pretjerivanja... Nokia ima svoje fanove svuda jednako kao Samsung, HTC, Xiaomi... Sad su napokon došli na svoje i drago mi je. Što se tiče specki ne bi baš rekla da je u rangu tehnološke razine 2011, al svi znamo tvoje favorite i opsesije pa ću ti progledati kroz prste 😛
Razina korisnika 5
Ma gluposti.

Radi se o 10 000 mobitela, odnosno o broju predbilježbi koji je bio dozvoljen.

Ako je istina.

Upravo to marketing čini čuda.

Nakon početne euforije, moglo bi biti i prvotno razočarenje, jer se radi o uređaju koji nalikuje onim nokiama s početka 2011-te na ovamo, možemo reći retro.

Android neću komentirati. Vrijeme će reći svoje.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Koliko su ih naštancali kad su uspili tako brzo 😃 :? 1 po prodajnom mjestu? Da je i toliko u minutu ne moš doći, odabrat i dočekat fiskalni račun ili učitavanje stranice 😉 😛 al marketing može sve
Razina korisnika 5
Nokia 6 rasprodana u 1 minuti.
Razina korisnika 5
http://www.androidheadlines.com/2017/01/video-nokia-6-cracks-walnuts-ease-using-display.html

OK, izgleda da HMD igra na kartu pozdanosti i čvrstoće Nokia telefona iz prošlosti 🙂
Razina korisnika 5
Zaboravi na Windows Phone. Barem zasad.
Razina korisnika 5
Da vidio sam i ja.

Specifikacije mi se sviđaju OS ne. Bilo bi lijepo da ponude i android i win 10 pa tko što voli.....

Razina korisnika 5
... no dobro.

Pojavili su se tračevi i potencijalne specifikacije za Nokiu 8:
Snapdragon 835
5,7" 1440p
6 GB RAM, 64/128 GB
24mpix OIS Carl Zeiss kamera

Stvari se zahuktavaju!
Razina korisnika 5
Što se tiče Nokie općenito i povratka Nokia smartphonea na tržište.....

Prvo trebaju imati dobar budžet (u što ne sumnjam da imaju), kako bi mogli svijetu predstaviti svoje stare/nove smartphone, pa su tako i najavili agresivnu kampanju i kvalitetne proizvode.

Drugo nezahvalno mi je komentiranje nečega što još nisam vidio ili koristio, to bi bilo kao da komentiram film koji još nisam pogledao.

No priča o Nokiji je slična nekoj priči iz filmova u nastavcima, nekoj rekao bih dobroj franšizi.

Pa tako Nokia za sobom vuče dobar duh nekih prošlih vremena, Nokia je uvijek bila druga i drugačija, jednostavna, elegantna, nešto što je izazivalo pozornost.

Međutim Nokia danas predstavlja svijetu nešto što svijet jako dobro zna, android i još jedan u nizu klonova Nokie N9.

Čitava serija Lumia su nasljednici Nokie N9, nova Nokia 6 nije ništa drugo.

Nokia 6 je nastavak meni nekog dragog filma iz prošlosti koji bi trebao zaživiti sa nekim svojom NOVIM nastavkom a ne remakeom istoga

Mi očekujemo više, bolje, ono na što nas je Nokia navikla, no to nam sada Nokia ne daje!

Barem ne za početak.

Nokia 6 je duh prošlih vremena, retro Nokia iz 2011-te, hardwerom, pa čak nekim dijelom ima sličnosti, vizualne dakako softwerski sa nekadašnjim Meggo Os-om.

Stoga sretno Nokia.

Nokia 6 nije uređaj koji će mene zadovoljiti i dalje ostajem na svom Nokia Lumia 830 sa naprednim Os-om Win10.

Iako sam u duši "nokiaš" win10 me osvojio svojom jednostavnošću, elegancijom, dizajnom, sigurnošću itd.... i tek kad MS izbaci svoj novi smartphone i kad Nokia izađe sa svojim flagshipom, tada ću donijeti odluku, no i dalje je win10 u mom slučaju najbolji izbor.

Nokia 6, sretno.
Razina korisnika 5
Sve najbolje im želim, sigurno bi prije uzeo HMD-ovu Nokiu nego nešto iz kineskih webshopova ako se pokažu pouzdani. Jedan ugovor ističe doma pa se možda uzme u razmatranje.

Na sreću Lumia nema više pa se nadam da mirno spavaš. 🙂

Odgovori