Riješeno

NOA Sprint 4G

  • 3 March 2021
  • 3 odgovora
  • 63 pregleda

Imam NOA Sprint 4G i sve je u redu osim što je otežano punjenje. Često moram pomicati kabel za punjenje u neki položaj da započne punjenje. Zvao sam Megastore koji je ovlašteni serviser za izmjenu utora za punjenje, ali taj utor, rad i 2 dostave koštaju oko 220 kn. U Rijeci sam našao samo jednog servisera koji bi to promijenio ali za 250 kn. Takav mobitel danas stoji oko 550 kn pa mi to izgleda previše za popravak. Ima li netko ideju tko bi to povoljnije popravio ili šifru tog komadića za nabavku preko interneta?

icon

Najbolji odgovor od Rundavi 8 March 2021, 05:52

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @kirez, mi nemamo u ponudi NOA mobilne uređaje tako da te ne mogu uputiti na naš ovlašteni servis. Ako se odlučiš na kupovinu novog uređaja, provjeri našu ponudu uređaja na pretplatu i na bonove :)

Razina korisnika 3
Bedž +1

Palo mi napamet. Dali si siguran da je do ulaza možda ti je do usb kabla probaj neki drugi kabl,nekad i to moze biti greška.

Pozdrav @Rundavi, hvala na savjetu, ali imam više punjača i sve sam probao. Kada započnem punjenje, stisnem sam sa jednom stegom i onda puni, inače ne. Lp

Odgovori