Riješeno

Multisim i myki sat za djecu

  • 10 March 2020
  • 3 odgovora
  • 3776 pregleda

Pozdrav! Zanima me da li netko ima iskustva kako funkcionira mutisim sa Myki dječjim satom, tj. ako uzmem multisim na svoj pretplatnički broj i preusmjerim sve pozive i poruke da dolaze na moj glavni sim, da li će onda dijete sa sata moći mene nazvati na glavni sim ako će me nešto hitno trebati ili nažalost nije moguće zvati međusobno isti broj u multisim-u? Lp

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 12 March 2020, 10:16

Pogledaj original

Odgovora 3

bok. zanima me zbog čega ne mogu spojiti myki sat na aplikaciju, prilikom registracije mi izbacuje grešku, kao da sat nije povezan, a mogu nazvati s mobitela sat, a ne dozvoljava mi registraciju na aplikaciju, u čeme je problem, evo i slika

 

Razina korisnika 3
Bedž +3

Bok @Ale37,  aktivacijom MultiSIM usluge nije moguće komunicirati između glavne i dodatne SIM kartice. Na primjer ako jednu SIM karticu imaš u MyKi satu, a drugu u mobitelu, s MyKi sata nećeš moći nazvati glavnu SIM karticu koja je u mobitelu.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Možeš eventualno uzeti novi broj, osnovni Start na bonove i uključiti opciju za 10 kuna (100 minuta/sms-ova), čak i opciju od 100Mb interneta za 10 kuna. Negdje sam pročitao da sat koristi oko 50 Mb mjesečno iako mi se čini da lociranje i većina toga ide preko GPRS-a.

 

Odgovori