Riješeno

Moj A1

  • 8 January 2020
  • 6 odgovora
  • 3899 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Molim info kako na moj A1 app dodati još jedan mob. broj kako bi se odvojeno pratili troškovi, tarife i opcije? Hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 10 January 2020, 09:17

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 3
Bedž +3

@duleos promjenu pretplatničke tarife možeš zatražiti pozivom na 0800 091 091, slanjem pravovaljanog pisanog zahtjeva na sluzba.za.korisnike@A1.hr ili odlaskom na prodajno mjesto. Putem aplikacije možeš aktivirati opcije koje su dostupne uz trenutno aktivnu tarifu, no istu nije moguće promijeniti. 

Da li postoji mogućnost promjene tarife na pretplati na www.moj.a1.hr kao što je to moguće kod druga dva operatera ili isklljučivo pozivom na 0800.091.091? Hvala 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Odgovor stoji u ranijem postu kolegice Darke, jedan od brojeva postavlja se kao glavni broj, unutar čijeg profila možeš pronaći ostale brojeve. Provjeru i postavljanje glavnog broja radi se preko službe za korisnike na 0800 091 091 ili preko e-maila na sluzba.za.korisnike@a1.hr

Razina korisnika 7
Bedž +4

Imam tri broja na pretplatu prijavio sam se na app jednim brojem i taj se vidi u app zašto se ova druga dva ne vide, a isto su na mene. Kako dodati novu uslugu tj broj u mobilnu aplikaciju Moj A1?

Hvala na odgovoru, Lp 

Razina korisnika 3
Bedž +3

@suri1  Pozdrav, ako imaš dvije pretplete koje glase na tebe dovoljno je prijaviti se s glavnim brojem kako bi se vidjela oba broja. Provjeru glavnog broja možeš napraviti pozivom u Službu za korisnike na besplatan broj 0800 091 091.

Dva broja na bonove ili kombinacija jednog na pretplati i jednog na bonovima  nije moguće povezati na taj način. 

Ako želiš vidjeti svaki posebno sa svakim posebno je potrebno napraviti registraciju i odabrati korisničke podatke te se na taj način sa svakim posebno pijavljivati na Moj A1.

Odgovori