Riješeno

moj A1

  • 10 October 2019
  • 3 odgovora
  • 1912 pregleda

Postovani,
Da li je moguce da aplikaciju moj A1 ne mogu koristiti preko wf mreze? Kad pokusam uci kaze da nije prepoznalo mobilnu mrezu. Ako je tako,onda je to stvarno glupo. Lp
icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 10 October 2019, 18:54

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +3
@Ninninanana prijavu preko mobilne mreže koristiš samo ako se spajaš preko mobilne mreže svoje SIM kartice. Za prijavu preko Wi-Fi mreže trebaš unijeti korisničko ime i lozinku koje si odabrala prilikom registracije.
Razina korisnika 5
Ma evo samo da potvrdim ovo što je napisala @A1_Sunchica , kako bi taj „problem“ više uklonili s popisa problema ..jer ga nema.
Kad se prijavljujete u A1 aplikaciju , izradite račun i prijavljujte se korisničkim imenom i lozinkom ,a ne prijavljivati se telefonskim brojem kojeg koristite.
Nikada , ali baš nikada nisam imao problema s prijavom na A1 aplikaciju putem WiFi-ja ili putem mobilnih podataka ( osim kad su radovi ili im padne sustav ) … uvijek je radilo bez problema .
Ne samo ja , nego i masa mojih poznanika. Dakle ne postoji taj problem.. samo način prijave ( registracije) u A1 aplikaciju .
Razina korisnika 4
Bedž +3
@razjaren Tako je, nema razloga da Moj A1 app ili portal ne rade, osim u slučaju naših internih radova na mreži/pojedinim uslugama. Sve je stvar načina korištenja. Ako si na mobilnim podacima koji troše MB/kune s računa onda te aplikacija automatski prepoznaje bez unosa podataka, a ako je uređaj spojen na WiFi potreban je unos korisničkog imena i lozinke s tim da je profil kao takav prvo potrebno registrirati putem linka https://www.a1.hr/registracija.

Odgovori