Riješeno

Mobilni Internet

  • 10 October 2018
  • 3 odgovora
  • 2024 pregleda

Koliko je točan prikaz potrošnje mobilnog interneta na A1 aplikaciji? Naime, prošli mjesec mi je pisalo da sam na pola gigabajta do potpune potrošnje svojeg paketa od 15 gb da bi mi na računu došlo da sam potrošio svega 6 gb. Ima li tko kakva saznanja o tome? Hvala. 😊
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 10 October 2018, 04:59

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3
Zna poluditi brojač često, ja imam na mobu podešeno da mi javlja kad se približim blizu isteka prometa iz tarife. Također zna poluditi i recimo javljati mojim roditeljima koji su na bonovima i uopće nemaju internet na mobu, da su iskoristili sav internet promet pa me zovu jer im je panika. 😂

Sad dok su prebacivali na A1 vidim da isto tako javlja različit promet potrošnje na papirnatom računu nego li na aplikaciji. Valjda dok se sve ne posloži kako treba na A1.
Zna poluditi brojač često, ja imam na mobu podešeno da mi javlja kad se približim blizu isteka prometa iz tarife. Također zna poluditi i recimo javljati mojim roditeljima koji su na bonovima i uopće nemaju internet na mobu, da su iskoristili sav internet promet pa me zovu jer im je panika. 😂

Sad dok su prebacivali na A1 vidim da isto tako javlja različit promet potrošnje na papirnatom računu nego li na aplikaciji. Valjda dok se sve ne posloži kako treba na A1.

Hvala na odgovoru. 😁 Znači, još ne vjerovati tome. 😁
Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni recimo ovaj tren na mojA1 android app javlja 0,72Gb (0.72 x 1024 = 737 Mb), na mojA1 web piše 741 Mb a samsung brojač je od 1.10. izbrojao 794 Mb mobilnog interneta. To je ajmo reć tu negdje. Al ovo kad profula za par gigabajta ili javlja nekome tko nema mobilnog interneta na mobitelu da je sve potrošio, to je brojač prolupao. 😉

Odgovori