MOBILNA PRISTUPNA TOČKA – HOTSPOT

  • 13 January 2023
  • 28 odgovora
  • 2539 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2

MOBILNA PRISTUPNA TOČKA – HOTSPOT

 

Koristim Internet iz svoje mobilne tarife na pretplatu.

Uključim mobilnu pristupnu točku i svi uređaji tablet, smart tv,android tv box, laptop…

Prije mi je to savršeno funkcioniralo, ali unazad nekoliko mjeseci hotspot pristupna točka mi odspaja uređaje sa interneta. Nakon što se uređaji odspoje sa mreže i kada pokušam se ponovno povezati uređaje pojavi mi se poruka Greška na mreži.
Dok sam mobitel ostaje na 4g ili 5g signalu ali kada pokušam otvoriti neku web stranicu nekada mi radi normalno a nekada mi ni na mobitelu ne želi stranice učitavati.

Sve mi to se popravi kada isključim mobilnu pristupnu točku i mobilni Internet te ponovo uključim. Nekada ponovno pokrenem i sam mobilni telefon. Uređaji se odspoje nikad nakon nekog određenog vremena. To je nekad nakon 15 minuta nekad nakon 10, nekad traje sat ili sat ipo. nikad nijeisto

Ono šro sam još uradio je slijedeće…

  • vratio sam uređaj na tvorničke postavke
  • karticu sam isprobao u drugom sim utoru
  • u a1 centru sam zamijenio sim karticu
  • pokušao sam pobrisat apn Internet postavke i ponovo ih ručno postaviti.

Ništa nije pomoglo Internet sam i sam nakon nekog vremena odspaja a uređaji mi ostaju bez interneta
 


Odgovora 28

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa nisi valjda i televizor nosio sa sobom 😂. 

Ako ti na drugim lokacijama hot spot uredno radi, onda nije ni do A1 mreže već do tvojih uređaja koje koristiš doma, uz laptop i tablet.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@pero1985 Pozdrav, žao mi je ako imaš poteškoće s korištenjem naših usluga i radi tvojeg nezadovoljstva. Ako si napravio zamjenu SIM kartice i ako se poteškoća javlja u više uređaja, slobodno mi javi svoje podatke OVDJE kako bismo napravili detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Evo najbolji dokaz da a1 namjerni ruuši hot spot.…

 

Radim noćnu smijenu  od 20 i 30 ni jednom mi  se nije odspojio internet tj hotspot veza

 Lokacija udaljenostiod kuće je nekih 6 do 7 kolometara

Cijelu noć se veza nije odpojila sa interneta.

 

A1 mreža namjerno to radi

To je to

 

Odgovori