Kineski mobiteli - preporuka, cijene, gdje kupiti

  • 19 January 2017
  • 5 odgovora
  • 6325 pregleda

Bok svima, u zadnje vrijeme gledam po kineskim online dućanima mobitele i dosta ih prodaje ZTE Nubia Z7 Max po cca 100$.

Ima li netko iskustva sa shippingom, carinom i nekim modelima koji su bestbuy i ako ima za preporučiti neki provjereni online dućan da me ne zavaljaju bezveze pa mi pošalju praznu kutiju ili nešto.

hvala.

Odgovora 5

Razina korisnika 5
Xiaomi Redmi Note 3 pro , 3/32 Gb ,,, najbolji izbor uloženog (novac) i dobivenog (performanse i kvaliteta izgleda i izrade )
Razina korisnika 5
http://www.gsmarena.com/xiaomi_launches_redmi_note_4_in_india-news-22845.php

kada krene u prodaju, ne sumnjam da će biti hit.
Oukitel K10000 je po meni dobar
Ima dobru bateriju,zaslon,dobro je izgrađen (robusan),za poželit ;)🆒
Aliexpress.

Xiaomi gledaj. To je odličan mob. za tu cijenu npr. Xiaomi Redmi 3 ili 4 pro ili s / ima ih tone podvrsta. Pogledaj si malo revieowe na youtubu, ovisno što ti već treba i odgovara. Mob je u price rangeu 120-200 $, a specsi su mu žešći u rangu mobova što kod nas prodaju po 2-3k kn.

Kod nas ga po trgovinama ili nema ili imaju žešće marže po 20-30% . Ako ti se da čekat oko 10tak dana sa free shipingom i izmjenit par mailova sa sellerom definitivno se isplati. Ja sam tako svoj kupio, 0 regrets were given.
Razina korisnika 4
Statsi mu se čine ok, ali piše da je izašao 2014? Ti baš pametno uzeti mobitel koji je izašao prije tri godine? :?

Frendica koristi kineze, kaže da su super, osim što joj kamera redovno šteka a i sustav se uspori :D

Probala sam Nou i Vivax, od "no-name" mobitela. Noa je super skroz, Vivax je baš jako jako jako loš.

Odgovori