Riješeno

Kako spasiti podatke sa mobitela

  • 16 December 2017
  • 3 odgovora
  • 497 pregleda

Razina korisnika 4
  • Aktivni forumaš početnik
  • 143 odgovora
Imam Lg g3, neće da prepozna micro sd (više komada sam probao i neće) spajao na laptop preko usb-a prepozna da imam 400 slika i to od prošle godine ne znam kako da spasim sve podatke što imam?
icon

Najbolji odgovor od robogo 17 December 2017, 16:33

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 5
Imam Lg g3, neće da prepozna micro sd (više komada sam probao i neće) spajao na laptop preko usb-a prepozna da imam 400 slika i to od prošle godine ne znam kako da spasim sve podatke što imam?
Mob ne prepoznaje micro SD, a laptop prepoznaje? Ne razumijem. Ako je tako - copy/paste cijele kartice na računalo.

Ako računalo ne prepoznaje micro SD, moguće je pokušati spasiti podatke aplikacijom tipa Recuva ili R-Studio iako navedeno nije garancija uspjeha.


napomena: LG G3 nakon nekog vremena razvije probleme s čitačem micro SD kartica koji nakon nekog vremena prerastu u probleme s očitavanjem SIM kartice, što nakon toga preraste u odumiranje matične ploče, po čemu je G3 relativno notoran (imao dva, identičan problem na oba). Kreni tražiti novi mob polako.
Razina korisnika 4
Dali te probleme uvažava garancija, mobitel je kupljen 2016god, tako da je još u garanciskom roku?
Razina korisnika 5
Dali te probleme uvažava garancija, mobitel je kupljen 2016god, tako da je još u garanciskom roku?
Definitivno ulaze u jamstvo, pogotovo ako uređaj nitko nije pokušao "popraviti" i ako nema negdje vidljivih oštećenja od npr. padova.

Što prije spasiti s uređaja što se spasiti da i trk u servis.

Odgovori