Riješeno

iPhone i iMessage ne radi preko A1?

  • 13 December 2022
  • 26 odgovora
  • 1047 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 19 odgovora

Pozdrav svima,

da li nekome radi na iPhoneu iMessage?

Naime, aktivacija prolazi, ali meni se čini da ne prolazi kako treba. Kad želim aktivirati iMessage (OFF pa onda ON) uredjaj treba poslati “silent” SMS na britanski Apple da se aktivira, no meni se čini da to ne radi budući mi se nakon aktivacije pojavi crveni uskličnik na SMS (zelenoj Message) ikonici.

Sve izgleda kao aktivirano no svejedno ne radi..

Otvorim aplikaciju SMS i dalje samo stoji >Text Message< u polju za upis teksta, a treba pisati >iMessage<

Ima li ko kakva iskustva s time?

Mislim da ona autorizacijska “silent” poruka ne prolazi. Da li je A1 to zabranio??

 

Update:

Preko t-com SIM kartice aktivacija na broj prolazi.. znači da A1 to ima zabranjeno!!

 

 

icon

Najbolji odgovor od nickno 14 December 2022, 20:32

Pogledaj original

Odgovora 26

Postavlja se pitanje da li će ti to raditi u MK ako Apple tamo nema podršku.

Da li tvoj operater prodaje Appleove uređaje? Ako ne prodaje možda ne pruža tu uslugu..

Bojim se da nećeš ništa dobiti ako restoraš uređaj, no i to postoji kao opcija.

 

Nego, da li imaš nekog prijatelja da mu radi iMessage i FaceTime? Meni je proradilo kad sam probao poslati poruku toj osobi za koju sam 100% bio siguran da mu je aktivan iMessage.

Da li ti prolazi onaj “silent” aktivacijski SMS? Onaj SMS koji ne vidiš ali te uređaj pita da li želiš koristiti uslugu koja se naplaćuje. Ako si tu stisnuo “cancel” onda moraš ponovno ugasiti iMessage pa ponovno upaliti..

Odgovori