iPhone 13 128GB

  • 28 July 2022
  • 3 odgovora
  • 294 pregleda

Bok,

 

zanime me da li je isto stanje sa zalihama na web shopu i u poslovnicama, zanima me iPhone 13 128 GB, no uopce ga nema ponuđenog na web shopu?

Pozz


Odgovora 3

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @LORENA GURDULIC9, svako prodajno mjesto ima svoje stanje zaliha i može se razlikovati.  Apple iPhone 13 128GB plavi 5G nam je trenutno nedostupan putem Webshop stranice i putem Korisničke podrške, dok se stanje na određenom prodajnom mjestu može saznati osobnim dolaskom.

Nadograđujem s iPhonea 7 i sada sam zbunjen trebam li uzeti samo iPhone 12 ili iPhone 13.Jedna od prednosti kupnje iPhonea 13 je to što ću moći iskoristiti ponude zamjene/otkupa još 5 godina (mogao sam zamijeniti iPhone 7 dok sam kupovao iPhone 12, iako je sada Apple spreman dati samo otkupnu cijenu na iPhoneu 8 naviše).No osim toga postoji li doista značajna nadogradnja između to dvoje? Ja sam samo povremeni korisnik i novac je tijesan (ali ako se doista isplati, mogao bih smanjiti negdje drugdje da platim više).Što vi mislite?

 

Nadograđujem s iPhonea 7 i sada sam zbunjen trebam li uzeti samo iPhone 12 ili iPhone 13.Jedna od prednosti kupnje iPhonea 13 je to što ću moći iskoristiti ponude zamjene/otkupa još 5 godina (mogao sam zamijeniti iPhone 7 dok sam kupovao iPhone 12, iako je sada Apple spreman dati samo otkupnu cijenu na iPhoneu 8 naviše).No osim toga postoji li doista značajna nadogradnja između to dvoje? Ja sam samo povremeni korisnik i novac je tijesan (ali ako se doista isplati, mogao bih smanjiti negdje drugdje da platim više).Što vi mislite https://vlc.onl?

 

I got this,...

Odgovori