Riješeno

Internet radio

  • 6 February 2020
  • 8 odgovora
  • 1975 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora

Huawei p20 pro

Pokusavam slusati radio putem interneta. Probao sam vise aplikacija i sve rade super, međutim kad iskljucim ekran radio se ugasi 3 sekunde nakon ekrana. S glazbom koju imam u mobitelu to se ne desava. Probavao sam sve zivo u postavkama ukljucit - iskljucit ali ne pomaze nista. Prije nekog vremena to se nije desavalo. 😥

icon

Najbolji odgovor od Demonri 8 February 2020, 10:00

Pogledaj original

Odgovora 8

Znaci radio te traži izlaz ili u pozadini radio ikona pocetni zaslon

Ne razumijem sta si napisao🤔

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne znam kak je to kod huaweia sređeno, ali moraš aplikaciji internet radia dopustiti rad u pozadini. Na mom S9+ to je u postavkama. Aplikacije>internet radio app>baterija>dopusti rad u pozadini. I aplikacija normalno radi sa ugašenim ekranom

Hvala na odgovoru, sve je to ukljuceno🥴

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne znam da li si provjerio i pod Obavijesti u Postavkama. Tamo bi ti za tu aplikaciju moralo biti uključen i playback, a i same obavijesti. 

Ja koristim TuneIp i ta aplikacija neće raditi u pozadini ako streamaš preko wi-fi ili imaš uključenu štednju baterije. TuneIp radi preko mobilne mreže.

Hvala, probat cu s Tunelp, i treba mi samo mobilna. Ovdje nista nije pomoglo ni resetiranje, sve postavke pregledane, sve dozvole, ni jedna stednja baterije nije ukljucena 😁

Razina korisnika 6
Bedž +6

Da nemaš kakav firewall ili aplikaciju koja kontrolira potrošnju internet prometa, tipa dataly ili greenefy (tak nekak). I tamo moraš izuzeti internetski radio,tj.staviti ga na whitelist.

Provjeri i postavke u samoj aplikaciji, recimo u TuneIp meni je uključeno push notiffication, drugo ništa nisam dirala, ostavila sam kak je bilo namješteno, a od dozvola traži lokaciju i tjelesnu aktivnost (?to sam tek sada vidjela 😄),za pohranu joj nisam dala dozvolu 

Skinuo sam neku radio aplikaciju koja vec u sebi ima vodič sta uciniti ako se radio gasi kada se ugasi ekran. Jednostavno jer odmah otvori postavke mobitela. Zanimljivo da sam iste postavke ukljucivao-iskljucivao na drugim radio aplikacijama i nije funkcioniralo. Uglavnom rijeseno. 

Hvala! 

Odgovori