Riješeno

Instalacija NOUGAT

  • 17 October 2018
  • 7 odgovora
  • 1768 pregleda

Zanima me dali je pusten Nugat za LG G5, isto pitanje je bilo postavljeno i 2016 i 2017 dok se operater zvao VIP, pa me zanima dali se samo ime promjenilo u A1ili i kvaliteta usluge jer za sad nema pomaka?
icon

Najbolji odgovor od razjaren 17 October 2018, 10:24

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Negdje je očigledno zapelo. Vidi link na temu od prije godinu dana.

LG G5 Nougat update
Razina korisnika 5
Da, ovo što ti je kolega napisao u postu prije .... slažem se
Mislim da nešto nije u redu s tvojim mobitelom ( firmware-om). Ako imaš važeću garanciju odnesi na servis u Vip ,ako ne, onda u neki servis da ti ručno ažuriraju softver Pretpostavljam da ne znaš sam to napraviti. jer bi to već učinio do sad.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ti je tlaka na servis a želiš probati sam, možda povratak na tvorničke postavke pa tada provjeriš ponovo povlači li update. Naravno, backupiraj sve potrebno prije.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne znam koliko si tehnički podučen ali možes i sam skinuti i flashati službeni firmware (sad već mislim da puštaju i oreo). Ne treba biti VIP-ov.

Uguglaj malo pa ako ti je komplicirano, bolje otiđi do servisa. 😉
Hvala na odgovoru neznam zasto mobitel nece sam to odraditi kroz azuriranje sofwarea.
Hvala na pomoci tesko se odvojiti od mobitela pokusavao sam u jednom momentu i tvornicke postavke i zvao vip i pisao im i cak su me prebacivali da zovem lg hrvatska i njima sam pisao i zvao ih samo te da prostite skinu s .....
Garancija je istekla prije godinu dana morati cu se pozabaviti malo s time.
Hvala obucen sam 😄 al nisam prosao obuku 😉 budu to odradili serviseri kad nadem vremena

Odgovori