Riješeno

Instalacija NOUGAT

  • 17 October 2018
  • 7 odgovora
  • 1768 pregleda

Zanima me dali je pusten Nugat za LG G5, isto pitanje je bilo postavljeno i 2016 i 2017 dok se operater zvao VIP, pa me zanima dali se samo ime promjenilo u A1ili i kvaliteta usluge jer za sad nema pomaka?
icon

Najbolji odgovor od razjaren 17 October 2018, 10:24

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Negdje je očigledno zapelo. Vidi link na temu od prije godinu dana.

LG G5 Nougat update
Razina korisnika 5
Da, ovo što ti je kolega napisao u postu prije .... slažem se
Mislim da nešto nije u redu s tvojim mobitelom ( firmware-om). Ako imaš važeću garanciju odnesi na servis u Vip ,ako ne, onda u neki servis da ti ručno ažuriraju softver Pretpostavljam da ne znaš sam to napraviti. jer bi to već učinio do sad.
Hvala na odgovoru neznam zasto mobitel nece sam to odraditi kroz azuriranje sofwarea.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ti je tlaka na servis a želiš probati sam, možda povratak na tvorničke postavke pa tada provjeriš ponovo povlači li update. Naravno, backupiraj sve potrebno prije.
Hvala na pomoci tesko se odvojiti od mobitela pokusavao sam u jednom momentu i tvornicke postavke i zvao vip i pisao im i cak su me prebacivali da zovem lg hrvatska i njima sam pisao i zvao ih samo te da prostite skinu s .....
Garancija je istekla prije godinu dana morati cu se pozabaviti malo s time.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne znam koliko si tehnički podučen ali možes i sam skinuti i flashati službeni firmware (sad već mislim da puštaju i oreo). Ne treba biti VIP-ov.

Uguglaj malo pa ako ti je komplicirano, bolje otiđi do servisa. 😉
Hvala obucen sam 😄 al nisam prosao obuku 😉 budu to odradili serviseri kad nadem vremena

Odgovori