Riješeno

Info

  • 5 June 2020
  • 6 odgovora
  • 139 pregleda

Dakle, 

Zanima me zasto nakon potrosnje mb iz tarife ili opcije ne stize poruka da sam potrosio i orekida se internet nego se automatski prebacuje na naplatu po mb? 

icon

Najbolji odgovor od nickno 5 June 2020, 17:44

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 6
Bedž +6

Još nisi odgovorio koju aplikaciju za poruke koristiš. Ako koristiš messinger, A1 prvo šalje poruku tom messingeru, a kak i kad taj messinger isporuči tu poruku tebi, to ovisi o messingeru, a ne više o A1. Za par sekundi ili skoro istovremeno sms od A1 ćeš dobiti JEDINO kroz originalnu aplikaciju koju si dobio sa mobitelom. Zašto? Zato jer messingeri koriste tvoj internet promet,pa tvoja sms putuje tko zna sve kud da dođe do tebe,a originalna aplikacija je direktno vezana za operatera i direktnu naplatu od njega.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Stiže, ja je uvijek dobijem. Evo, baš danas sam dobila poruku da sam potrošila sve poklonjene gige. 

Ne znam imaš li android ili apple. Kod androida (verzije 9 i 10) trebaš imati i uključenu postavku za aplikaciju poruke (koju koristiš) da se može pojavljivati na vrhu, tak nekak mislim da se zove, a to znači da buš dobil poruku bez obzira koju aplikaciju trenutno koristiš,dakle, da li trenutno surfaš, gledaš youtube ili se igraš, u tim aplikacijama će ti iskočiti sms iz aplikacije Poruke (ili koju već koristiš za sms) kad ostaneš bez giga

Sad, da li svi messingeri podržavaju i sms-ove od telekom operatera, to ti stvarno ne znam jer koristim originalnu samsungovu

 

 

Stize drugi dan.. A i sami su priznali da ne stize

Razina korisnika 6
Bedž +6

Da, ne stiže odmah ako umjesto originalne aplikacije za poruke koristiš neki od messingera, mislim da na to i sami messingeri upozoravaju, tak da to nema veze sa A1. Oni odmah pošalju kad ti isteknu besplatni megabajti

Gle, govorimo o sms porukama, sto znaci da treba max 3 sec da stigne. 

Nakon poziva sluzbi za korisnike su ustvrdili da ne dolaze i da se pismeno zalim... Da bi se pismeno zalio moram registrirati karticu sto ne zelim... I tako vec 2 godine

Odgovori