Riješeno

Ima li sto dobro?

  • 22 November 2022
  • 5 odgovora
  • 384 pregleda

Za nekih mjesec dana mi istjece ugovor. Imam Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Jako zadovoljan s njim iako mu kapacitet baterije sada vec polako pada. Zanima me da li ima sto u A1 ponudi kada bi isao produljit ugovor da je vrijedno tj. da je jednako dobro ili po mogucnosti bolje od ovog mog, a da ne nije neka nenormalna cijena. Gledao sam novije modele Xiaomia, ali vecina se cini kao downgrade po specifikacijama, a ne da su izasli kasnije. Gledam nesto u rangu da se placa od 0-150kn odmah i nekih 100kn po pretplati, tarifa savrsena. Bitno mi je da mob ima pristup Google servisima, tako da ne bi nista od Huaweia, ovako se koristi za sve i svasta, od gledanja videa, filmova, sad od kada mi je riknula graficka cak i gaming i tako. Kamera ne mora biti nista posebno, cisto da radi ok fotke. Najbitnije su mi performanse i baterija. 

 

Nisam u zurbi, tako da jos cu vidjeti sto ce biti poslje crnog petka kad ovo zavrsi. 

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 24 November 2022, 23:07

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pozdrav @PolarBear ! 😄 Jesi li možda razmišljao o Samsung Galaxy A53 modelu? Po specifikacijama vidim da je isti jači od Xiaomi Redmi Note 9 Pro uređaja, a najveću promjenu osjetit ćeš na 120Hz zaslonu Samsung telefona. 😄 Super stvar je što u sklopu Black Friday ponude ovaj mobitel također dolazi uz super popust od 720,00 kuna pa je ovo savršena prilika da ga zgrabiš! 😄

Mislav

Definitivno sam razmišljao ali koliko znam ne dolazi s punjačem e sad me zanima koliko punjac košta i da li ga mogu uzet u A1 ili ga moram ići tražiti okolo. Isto tako ne znam koliko i da li je Exynos 1280 bolji od Snapdragon 720G kojeg ima Note 9 pro i isto tako Mali-G68 vs Adreno 618, ako možda imate kakve informacije i tome. Hvala!

Ima bateriju 5000mAh i za razliku od Samsungovih flagshipova izdrži dan-dva bez punjenja koliko god ga mrcvariš. A serija je samo okljaštrena S serija, tj.iza S serije  A je najbolja Samsungova (i najprodavanija-cilja korisnike koji žele flagship perfomanse,ali za puno manje para) serija.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@PolarBear ,ili uzmi Samsung Galaxy a52s, ima Snapdragon, imaš ga ovdje, kažu da je bolji od A53

https://www.sancta-domenica.hr/komunikacije/mobiteli/mobitel-samsung-galaxy-a52s-5g-6gb-128gb-dual-sim-fantomsko-crni-sm-a528f.html

Možeš odmah i punjač kupiti. Ako imaš pbz, možeš i do 36 rata

Razina korisnika 7
Bedž +4

Uzmi Xiaomi Mi 11 Lite 5G New Edition na 24 rate u trgovini

Pozdrav @PolarBear ! 😄 Jesi li možda razmišljao o Samsung Galaxy A53 modelu? Po specifikacijama vidim da je isti jači od Xiaomi Redmi Note 9 Pro uređaja, a najveću promjenu osjetit ćeš na 120Hz zaslonu Samsung telefona. 😄 Super stvar je što u sklopu Black Friday ponude ovaj mobitel također dolazi uz super popust od 720,00 kuna pa je ovo savršena prilika da ga zgrabiš! 😄

Mislav

Definitivno sam razmišljao ali koliko znam ne dolazi s punjačem e sad me zanima koliko punjac košta i da li ga mogu uzet u A1 ili ga moram ići tražiti okolo. Isto tako ne znam koliko i da li je Exynos 1280 bolji od Snapdragon 720G kojeg ima Note 9 pro i isto tako Mali-G68 vs Adreno 618, ako možda imate kakve informacije i tome. Hvala!

Razina korisnika 1
Bedž +3

Pozdrav @PolarBear ! 😄 Jesi li možda razmišljao o Samsung Galaxy A53 modelu? Po specifikacijama vidim da je isti jači od Xiaomi Redmi Note 9 Pro uređaja, a najveću promjenu osjetit ćeš na 120Hz zaslonu Samsung telefona. 😄 Super stvar je što u sklopu Black Friday ponude ovaj mobitel također dolazi uz super popust od 720,00 kuna pa je ovo savršena prilika da ga zgrabiš! 😄

Mislav

Odgovori