Riješeno

Huawei p30 Pro ili xiaomi redmi not 9 pro

  • 25 March 2021
  • 2 odgovora
  • 501 pregled

Pozz

zanima me vaše mišljenje prilikom odabira jednog od ova dva urešaja koi bi odabrali.

Po nez bili huawei ili xiaomi.

Huawei više rama i prostora.

Xiaomi jača baterija i neke stvari i na dobrom su glasu.

 

Huawei p30 Pro (8 GB ram/256 prostora) 

 

 xiaomi redmi not 9 pro (6 GB ram/128 prostora) 

icon

Najbolji odgovor od nickno 25 March 2021, 17:37

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 6
Bedž +6

Teško da ćeš ovdje dobiti savjet, budući da je ovo forum gdje se priča o A1 i njegovim uslugama, a vrlo rijetko se priča o samim mobitelima i njihovim usporedbama, i mislim da ovdje nema baš forumaša koji isprobavaju mobitele kao na forum.hr, pa da ti mogu savjetovati najbolji odabir.

Sve kaj ti ja mogu reći kaj mislim o ova dva mobitela je da sve zavisi kaj tebi treba. Obadva mobitela su dobra (tak kažu, ja sam ipak jedna zadrta samsungašica 😋). Ali, ako ti je bitan Google i njegovi servisi, onda nemoj uzeti p30 pro, jer ako Huawei pusti i njemu nadogradnju na Harmony-bye bye Google. A vidim da je šaomi upola jeftiniji od p30 pro i ima veću bateriju i Android 10 i vjerojatno će dobiti i Android 11, dok je p30 pro zapeo na Androidu 10 i nema dalje za njega nadogradnje googleovih servisa, može jedino dobiti Harmony.

Pa ti ipak savjetujem da svoju dilemu pokušaš riješiti na forum.hr 😉

znamsve i ja sam za samsung više

a1 mi savjetovo da otvorim temu

i mislio sam žaomi i ja isto da nebi makli google servis a i bateria je jaca zbog pubg i cod mobile.

 

hvala na savjetu vam

Odgovori