Homebox hitno

  • 5 July 2022
  • 3 odgovora
  • 85 pregleda

Molim.Vas moze li se kupiti isti dan pokucni/prenosni homebox jer imam inace prenosni od tele 2 al nije dobar signal.i sada bi otisla hitno kupiti u Vas(tata mi je bio godinama Vas radnik 🤍  dok na zalost nije dobio rak i morao u penziju )za Diversku ulicu 21 u Splitu ? Molim Vas brzi odgovor jer bi ciljano otisla kupiti bas u Vas ovaj homebox obicni sta pise(makar mi nije jako bitno) da je prva 3 mj.gratis...ali meni je bitno kup.ga i da odma radi kao i kod ovog prenosnog tele2 ali u njih je brzina tako losa sa mi stoje 2 njihova uredaja uzalud u kutijama i pojacivaci isto nisu pomogli nista. Unaprijed hvala i molim Vas hitnoooo odgovor jer jako mi je bitno hocu li otic kupit u Vas odmah danas homebox. Sa postovanjem Tanja Batinić !


Odgovora 3

Razina korisnika 1
Bedž +1

Pozdrav @Tanja80 , ako u poslovnici kupiš Homebox uređaj, aktivacija usluge provodi se odmah. Na tvojoj adresi dostupna i je kabelska tehnologija, možeš li nam se OVDJE javiti za provjeru pojedinosti? 

Bok, naime u zadnje vrijeme imam poteskoća sa internetom koji trenutno koristim i brzina je pala sa 10mbit na 5mbit i sluzba nikako ne rijesava probleme... iz tih razloga planiram se prebaciti na A1 Homebox, pa iz tih razloga zanimaju me sve pozitivne i negativne strane, ukoliko je netko iz okolice Sesveta kolika Vam je brzina interneta?

Brzina interneta?

Figurativno ajmo reci skidanje torrenta da/ne? (Strogo figurativno)

Ping? Jel moguće igrat igrice?

Kvaliteta usluge?

Razno?

Hvala.

Bok, naime u zadnje vrijeme imam poteskoća sa internetom koji trenutno koristim i brzina je pala sa 10mbit na 5mbit i sluzba nikako ne rijesava probleme... iz tih razloga planiram se prebaciti na A1 Homebox, pa iz tih razloga zanimaju me sve pozitivne i negativne strane, ukoliko je netko iz okolice Sesveta kolika Vam je brzina interneta?

Brzina interneta https://vlc.onl?

Figurativno ajmo reci skidanje torrenta da/ne? (Strogo figurativno)

Ping? Jel moguće igrat igrice?

Kvaliteta usluge?

Razno?

Hvala.

I got this,..

Odgovori