Riješeno

Greška prilikom prebacivanja slika?

  • 3 November 2018
  • 5 odgovora
  • 480 pregleda

Imam pitanje kad idem slike iz jednog albuma prebacivat npr. u neki drugi album mi se pojavi greška, mislim piše "došlo je do pogreške s mrežom ili poslužiteljem", pa mi nije jasno šta bi to trebalo značit?
I kad spojim mobitel u laptop putem usb kabla, otvori mi samo npr. 300 slika od3 tisuće slika šta imam na mobitelu spremljeno, ne znam dali je to greška nekakva do uređaja.
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 4 November 2018, 08:16

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Teško je znati bez uređaja u rukama. Spremaju li ti se slike na kakav oblak? Samsung, google photos, dropbox... Koji je uređaj? Pretpostavljam da su na uređaju samo mini sličice, a ostatak negdje na oblaku.
Samsung galaxy s8, samo na mobitelu u galeriji imam slike, a nešto mi se non stop sinkronizira na samsung cloudu, al svejedno ne mogu sama na mobitelu iz jednog albuma u drugi prebacit slike. Tako mi je i na prošlom mobitelu bilo isto.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Samo savjet... backupiraj slike na komp / dvd / USB stick ili bilo kakav medij jer ako ti počnu prvi znakovi problema, ode sve. Samo ono što nije backupirano na gore navedeno, paralelno backupiraj u Cloud. S8 je stroj ali tehnologija nije baš da trpi sve i brisanje i kopiranje i stotine gifova s neta... kako bi rekao moj kolega, "pokarabasaju" se folderi, imena file-ova, dupliciraju kad recimo iz galerije šalješ viberom ili whatsappom (smanje slike, rezolucija) i pogubiš se.

A iz iskustva znam da ako nisi backupirala 3000 slika, nećeš niti kad napuniš 6000. ;)

Za ovu grešku... cloud ti je vjerojatno pun jer kako kažeš "nešto ti se stalno sinkronizira na cloud-u". Još ako si to defaultno odabrala da ti radi i preko mobilnih podataka, novi problem potrošnje interneta. 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Samsung galaxy s8, samo na mobitelu u galeriji imam slike, a nešto mi se non stop sinkronizira na samsung cloudu, al svejedno ne mogu sama na mobitelu iz jednog albuma u drugi prebacit slike. Tako mi je i na prošlom mobitelu bilo isto.
Kako gogsy kaže, čak i kad mobiteli imaju hrpu mjesta za pohranu ne znači da im je i uloga da budu prijenosni diskovi. Svaka memorija, a pogotovo mala u mobitelima ima svoj vijek trajanja.
Ako su ti slike se backupirale na samsung cloud onda bi ti trebale u postavkama uređaja pod gallery biti vidljive.
Preporučujem ubuduće da istražiš i google photos kad već radiš toliko slika.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja sam isključila sinkronizaciju galerije u Samsung Cloud,jer mi je zapela na 300 od 900 slika i dalje ništa nisam mogla spremiti u cloud,a stalno je pokazivali da su sve gore i stalno je nešto sinkroniziralo i doslovno gutalo gige. Sve slike iz Samsung Clouda sam izbrisala, i nastavila ih spremati kao i sve ove godine jedino u Google fotografije.

Odgovori