Riješeno

Gdje vidjeti Galaxy S23 uživo ?

  • 8 February 2023
  • 4 odgovora
  • 118 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 32 odgovora

Ima li netko informaciju gdje se može vidjeti Samsung Galaxy S23 serija uživo u nekom shopu u Zagrebu ? Po mogućnosti u zelenoj i crnoj boji.

icon

Najbolji odgovor od A1_Dolores 9 February 2023, 20:41

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +6

Lipo sjedneš u auto, odvezeš se do Arene, tamo imaš Samsung Store i Sancta Domenicu, možda i sva tri operatera.

Kad bi ijedan operater (ili sam Samsung) ponudio 1000$ trade-ina za moju S21 Ultru  kao kaj nudi američki Tmobile ,bez razmišljanja bih zela S23 Ultru

Razina korisnika 2
Bedž +3

@dxer S23 uređaji će uskoro biti izloženi na našim prodajnim mjestima pa ih možeš otići pogledati. Popis prodajnih mjesta nalazi se OVDJE

Za vrijeme trajanja promocije imali ste 10 uređaja za cijelu RH. Prošla promocija, eto najednom uređaj dostupan ;)

Tipični balkan, isti ste kao i trgovački centri koji napiče “Akcija” i stave tri jabuke na policu.

Da ne govorim od lihvarskim “akcijama” kad uzmeš uređaj uz pretplatu, a pita skuplja neg tepsija.

Razina korisnika 6
Bedž +6

 

Tipični balkan, ...

Nu, na tipičnom Balkanu, kak ti kažeš, svi koji su prednaručili Ultre dobili su ih odmah ove godine. Ja sam svoju S21 Ultru dobila mnogo kasnije, jer su Ultre naručivali po narudžbi tada (tipično američki).

A američani (neki) još čekaju svoje ovogodišnje Ultre, brodovi su spori, treba im sto godina da doplove do Amerike 😛

Odgovori