Riješeno

Dostava uređaja

  • 14 September 2018
  • 7 odgovora
  • 3565 pregleda

Poštovani,
Zanima me u kojem roku bi trebao stići naručeni uređaj? Uređaj je već i plaćen, ali ne stiže. Radi se o mobitelu Huawei P20 Lite. Naručen je u sklopu tarife za broj XXXXXXX. Zahvaljujem se na odgovoru.
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 17 September 2018, 16:34

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 4
Bedž +4

A

Pozz,  18.10. sam prebacio broj sa drugog operatera na A1 i uzeo novi mobitel , zvao sam kad ce mi steic mob ali nisam dobio nikakav odgovor...novi ugovor sam odradio telefonski sa agentom. Thx

Razina korisnika 4
Bedž +4

Budući da A1 sad koristi većinom koristi Hrvatsku poštu (hpekspres), čim pošalju doći će sljedeći dan do 20h sigurno :)

Razina korisnika 2
Bedž +2

Ovisi o tome kako si ga naručio, ako je preko web shopa, vjerujem da bi ti mogao doći već ovaj tjedan. Za detalje po pitanju dostave nas slobodno nazovi na 0800 091 091.

Dobar dan zanima me kada bi trebao doc moj uredaj uredaj je samsung galaxy a50 narucen je u petak 10.10 

Razina korisnika 3
Htjela bih se samo nadovezati da možeš svoju pošiljku pratiti i preko web shop usluge. Naime, kada napraviš narudžbu, ona ako je bila uspješna prikazat će se u izvešenim narudžbama. Kako ju pronaći? Ulogiraš se na web shop https://bit.ly/2yvBL6f. U gornjem desnom kutu pojavi se crveni kružić s inicijalima. Klikneš na njega, te u padajućem izborniku možeš odabrati "Narudžbe". Tu možeš provjeriti da li je predana dostavljačima, te ako je - pratiti njeno kretanje 🙂
Razina korisnika 4
Bedž +3
Pozdrav, molim te da nam podatke pošalješ u privatnoj poruci OVDJE kako broj mobitela ne bi bio javno vidljiv.

Odgovori