Riješeno

Dostava mobitela

  • 24 January 2023
  • 4 odgovora
  • 709 pregleda

Pozdrav,

dana 20.1. (petak) produžio sam ugovor na tarifi te dogovorio mobitel za koji sam uspješno platio jednokratni iznos putem linka. Do danas, 24.1. (utorak) uređaj još nije poslan, nema traga SMS trackingu. Na pitanje jučer kažu mi kako je zahtjev u “obradi”. Ukoliko mobitela nema na stanju, a takav obrat me nebi ni čudio onda to treba jasno naglasiti… 

Agent koji je dogovarao kaže “...mi u petak odmah šaljemo mobitel” 😂 Obečanje, ludom radovanje..

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanL 24 January 2023, 15:01

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 1
Bedž +3

@perobb uređaji kupljeni uz mobilne pretplate se isporučuju unutar 5 radnih dana, stoga bi ti on trebao stići do 27.1. Do najave dostave od strane HP-a te molim za još malo strpljenja.

Pozdrav. 

Narucena dva mobitela u cjeni jednog plus prelazak u vip. Nakon tjedan dana broj prenesen, a o mobitelima ni glasa , ni traga. Zanima me gdje je zapelo? Hvala.

27.1 pa to je za mjesec dana ,a ne 5 dana!!!

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Gordanavidecek, primi isprike radi ne namjerne omaške i napisanog datuma u 01/24. Dostava kupljenih uređaja putem webshop usluge se realizira u pravilu u najkraćem mogućem roku unutar 5 radnih dana. Možeš li mi samo javiti svoje podatke privatnom porukom OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj.

Odgovori