Riješeno

Da li Samsung S20 Ultra podržava 5g mrežu koji se prodaje u A1?

  • 11 January 2021
  • 5 odgovora
  • 278 pregleda

Nigdje nije baš naznačeno ili nisam dobro pogledao, pa ako bi netko imao iskustva s tim da podjeli

icon

Najbolji odgovor od A1_MIvan 11 January 2021, 23:49

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 2
Bedž +2

S20 Ultra koji je u našoj ponudi je u 4G izvedbi, ako tražiš Samsung uređaj s 5G mogućnostima, u ponudi imamo Note20 Ultra 5G :)

Razina korisnika 6
Bedž +6

Onda to nije S20 Ultra, dovoljno je zguglati tu seriju i sve recenzije  govore da je cijela S20 serija sa podrškom za 5G mrežu (čak i na HT-u to piše) osim onih specijalnih edicija i FE. 

I kako to da vaš S20 ultra nema microSD utor? Piše svugdje da se memorija može proširiti do 1TB. 

 

A čak i na samsung.hr piše da ima 5G 

 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Postoji Ultra verzija sa 4G

Samsung Galaxy S20 Ultra 4G

 

i postoji verzija 5G

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

 

Ja ne znam zašto je A1 tako tlaka napisati točno koji je model u pitanju kao npr. za 5g verziju (SM-G988B (International)) ili za 4G verziju Samsung Galaxy S20 Ultra LTE.

Osobno sam se uvjerio kad sam se raspitivao za Galaxy Watch, zvao web, korisničku da mi daju točan model, šifru i ništa, kupio na drugom mjestu jer mi bilo sumnjivo. Pitam koji je model, kažu “paaa, ovaj novi” a novih modela ima svakakvih izvedbi. Nitko se nije sjetio otići u skladište i pročitati s kutije. Obmana, ništa drugo.

 

Neznam stvarno zašto ispod svakoga moba nenapišu karakteristike  a ne da se mora po netu tražiti.

Zar je to neki problem. Nezna svatko čeprkati po netu.

Daj zamisli da u austriji veli ovaj zadnji...bio bi mu zadnji dan na poslu.

Odgovori