Riješeno

cellmapper

  • 19 September 2020
  • 9 odgovora
  • 977 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 22 odgovora

Pozz zanima me kolko je ova app točna i šta bi značilo kad stisnem na odabranu baznu stanicu piše npt prvi put viđeno  12.11.2016 i onda piše ispod zadnji put viđeno 18.9.2020! hvala

icon

Najbolji odgovor od daworin 20 September 2020, 09:29

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 7
Bedž +4

Jako točna pošto korisnici mapiraju tornjeve ako želiš još točnije instaliraš cellmapper na mob i sam mapiraš toranj koji te zanima napraviš krug oko njega i upload podataka na cellmapper server i kroz par minuta bit će novo stanje….. A to zadnje viđeno je da je nečiji mob s uključenim cellmapperom prošao tuda i spojio se na taj toranj. Ako se registriraš na cellmapper možeš kasnije kada skupiš 50000 bodova i 50 novih ćelija možeš micati tornjeve i stavljati ih na prave lokacije. Oni crveni nisu na pravim lokacijama a zeleni su stavljeni na točne lokacije.

Razina korisnika 3
Bedž

Imam odašiljač malo dalje od svoje kuće na jednoj zgradi koja je u krugu neke firme(oko 580m od mene), ali ga nema nigdje na CellMapperu niti na A1 niti na druga dva operatera, pa me zanima kako se može znati od kojeg je operatera ta antena?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Vrlo jednostavno možeš saznati piše ti u ovoj temi…. Ako ti nije jasno kako može  PP

Zašto mi izbacuje poruku pri uploadu :’’Tijekom prijenosa pojavila se pogreška: Site is under maintainance. Please try again later…..

Zašto mi izbacuje poruku pri uploadu :’’Tijekom prijenosa pojavila se pogreška: Site is under maintainance. Please try again later…..

mislim da unazad 3,4 dana imaju radove na serveru pa zato.😁

Razina korisnika 7
Bedž +4

Evo probao ide upload podataka

Jutros prošlo i kod mene sve što je skupljao tokom vikenda😜

Kad če se moći na toj apli. vidjeti 5G tornjevi?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Matija_007  Vidjet će se kada dođe pravi 5G SA, a ne ovaj hibridni 5G NSA na 4G frekvencijama. Znači zasad nema pravi 5G u HR.

Odgovori