Riješeno

Besplatne minute u A1 aplikaciji

  • 8 October 2020
  • 10 odgovora
  • 587 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 28 odgovora

Pozdrav, imam pitanje u vezi besplatnih minuta u A1 aplikaciji. 30.09. sam prešao s bonova na pretplatu, te mi je tad još ostalo 32kn na računu nepotrošenih, pa mi sad prikazuje tih 32kn u Moj A1 aplikaciji. Sve to mi je jasno, ali mi nije jasno zbog čeg mi A1 skida te kune, a znam da sigurno ništa nisam prekoračio (internet imam još 7,7GB od mogućih 10GB, a pozive i sms neograničeno te isto tako i uspostave mi se ne obračunavaju, barem su mi tako rekli), a znam da nisam ni bio u romamingu te nisam ni plaćao parking ni išta slično, a te besplatne minute mi iz dana u dan skidaju... Pa bih molio za objašnjenje ako netko možda zna??

Hvala i lijepi pozdrav

icon

Najbolji odgovor od A1_Mirna 3 November 2020, 13:54

Pogledaj original

Odgovora 10

@Denyslav  žao mi je ako si dobio drugačiju inforamciju, no kolegica ti je navela odgovor.

Hm, nije mi tako rečeno ali sad je gotovo, novci su potrošeni. Mislim, nova tarifa je sa besplatnim minutama i sms-ovima i 10 GB prometa, a ispadne da mi zapravo sve naplaćujete. Taman sam kupio bon dan ranije. Šteta.

Bedž +1

@Becks20 Tako je. @Denyslav Prebačeni novac možeš potrošiti u roku od 90 dana od dana prelaska na pretplatu, prema važećem cjeniku odabrane tarife za privatne korisnike: na sve vrste poziva, poruka i prijenos podataka unutar Hrvatske, prema inozemstvu ili u roamingu. Iznos prebačen s računa na bonove se troši prvi. 

Razina korisnika 1

Meni je na kraju rečeno da se te kune prve troše dok se ne potroše do kraja, pa tek onda zapravo nakon toga počinjem koristiti opciju neograničeni pozivi i SMS. Tak nekak su mi se kune i skidale kak sam obavljao pozive. Ali ništa mi nije bilo rečeno o umanjenju računa. Čekam račun sad za 10.mj.pa ću vidjet točno kad stigne.

 

Pozz, ja imam isti "problem". Imao sam 66 kn, sad je na nuli, a nisam mogao to nikako potrošiti. Rečeni mi je da će mi se taj iznos umanjiti na sljedećem računu.

 

Razina korisnika 1

Poslano, čekam odgovor

Hvala, lp

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Becks20 , molim te da probaš OVDJE.

Razina korisnika 1

Izbacuje mi "stranica nije pronađena" na A1 forumu preko Vaše poveznice. Molim ispravan link ili neki drugi kanal komunikacije. LP

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Becks20, Molim te da nam pošalješ svoj broj  OVDJE kako bi napravili detaljniju provjeru. 

Odgovori