Riješeno

Ažuriranje sustava

  • 16 January 2021
  • 3 odgovora
  • 315 pregleda

Ovako imamo tri identična uređaja u obitelji, radi se o A1 Alphi(onoj verziji iz 2019). Dva uređaja dobiju već dva ažuriranja sustava, prvi sa nekim sitnim popravcima prošle godine na kraju 11 mjeseca, a drugo ažuriranje sa Android 9 na Android 10 prekjučer. 

Problem je da treći tj. moj uređaj koji je 17.11. bio na servisu od tada ne dobiva niti jedno  ažuriranje. Na servisu su mijenjali matičnu ploču. Dali je netko imao takvih problema? Ili će mobitel opet na servis?

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 16 January 2021, 14:50

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3

Otiđi u postavke mobitela pa iščitaj točno o kojem se modelu telefona radi. Ako se ne varam, to ja A1 brandirao neki Alcatel ili ZTE. Kad vidiš koji je točno uguglaj "taj i taj model+how to clean cache partition". To napraviš, možda je "zapeo" na updateu pa treba obrisati cache. A druga mogućnost je da su na njega stavili drugi nebrendirani firmware pa za taj nema još update.

Hvala ti svakako ću probati jer mi se ovi iz servisa nakon što su tražili sliku trenutne verzije sustava ionako ne javljaju.

Bedž +3

@kristina.klobucar pozdrav, ako ti ne pomogne od @gogsy1975 uputa, javi se servisu kako bi napravili provjeru. :) 

Odgovori