Riješeno

Apple Watch - Podrska mobilnih podataka?

  • 30 January 2023
  • 4 odgovora
  • 819 pregleda

Pozdrav,

 

Vidio sam već jednu temu gdje se priča o podršci i planiranom uvodenju te mogućnosti za Hrvatsko tržište, ali već duže vrijeme nema službenog odgovora.

 

Ima li kakvih informacija, osim da se još ne zna. Planiram uzeti novi Apple Watch kroz A1, a ova funkcija mi je jedna od bitnijih.

 

Unaprijed hvala,

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 31 January 2023, 13:50

Pogledaj original

Odgovora 4

Također sam pratio drugu temu i nema službenog odgovora. Molim službeni odgovor A1 te molim da se napokon uvede mogućnost korištenja mobilnih podataka za Apple Watch. Čini se da većina susjednih zemalja ima tu mogućnost, a kao najbolji primjer navodim A1 u Austriji. Korištenje mobilnih podataka na ovom uređaju preko eSIM-a moguća je još od 2017. godine. Nema smisla da se ograničava dodatna (već sasvim uobičajena) mogućnost sata u RH. Hvala

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hhah, onak kak vi zamišljate apple esim watch- kloniranu karticu na dva-pet uređaja-nećete nikad dočekati 😛. Googlajte, pa bute znali zašto 🤣😛.

Da li će A1, HT ili Telemach ponuditi multisim-vjerojatno neće...iz sigurnosnih razloga. Da li će nuditi esim apple watch? Vjerojatno hoće-uz novi broj i novu pretplatu-pa tko voli (ima para) nek izvoli.🤭

Razina korisnika 1
Bedž +3

Za sada još ne raspolažemo informacijom vezanom za dostupnost eSIM usluge na Apple Watch uređaju. U slučaju izmjene ćemo sve informacije objaviti na našoj  web stranici i službenim kanalima! 🙂

Mislav

nikad

Odgovori