Riješeno

Android box X96 mini i Tv a van

  • 2 October 2018
  • 3 odgovora
  • 2890 pregleda

  • Novi forumaš
  • 0 odgovora
Nedavno sam kupio android box X96 mini sa verzijom 7.1.2 i nakon instalacije pokušao pokrenuti A1 tv za van. Pojavila mi se poruka "uređaj nije podržan". Malo čudno, jer na drugom android boxu sa starijom varijantom radi uredno. Zna li netko kako riješiti problem ?
icon

Najbolji odgovor od A1_Darko 6 October 2018, 17:26

Pogledaj original

Odgovora 3

Bok,

ne ovisi samo da li je podržana verzija Android OS-a već app gleda i hardware uređaja. Ako se javlja poruka da uređaj nije podržan nažalost app neće moći raditi na tom uređaju
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ti je došao rootan što je čest slučaj, app ti ne radi na rootanim uređajima. Možda proradi ako sakriješ root nekom aplikacijom, al često ni to ne pomogne. Isto je i s Maxtv to go
Ako ti je došao rootan što je čest slučaj, app ti ne radi na rootanim uređajima. Možda proradi ako sakriješ root nekom aplikacijom, al često ni to ne pomogne. Isto je i s Maxtv to go

Nisam 100% siguran da je ovo točna informacija. Ja konkretno imam rootan LG mobitel i na njemu radi aplikacija A1 za van. Vjerujem da je u ovom slučaju problem do toga što ne dozvoljavaju aplikaciju na TV uređajima, a android box X96 mini smatra TV uređajem.

Odgovori