Riješeno

a1 za van na tv philips

  • 1 February 2019
  • 5 odgovora
  • 2117 pregleda

Poštovani.
Postoji li način na koji bi se A1 tv za van mogao gledati na smart tv model Philips PUS 7303..
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 1 February 2019, 16:26

Pogledaj original

Odgovora 5

Mislim da ne.
Razina korisnika 3
Tv za Van ne ali imaš mogućnost preuzimanja Xplore TV-a s Google Store-a. Funkcionira super na SmartTV-u 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sad mi malo nije logično, i "tv za van" i "explore tv" imaju svoje android aplikacije. Da na jednoj radi a na drugoj ne... Dakako, tv za van je poluproizvod koji se gasi (čitaj dobiva gratis uz fiksnu) pa je realno da se forsa explore tv (ne gledam sad na to da nudi više od live tv-a što nudi tv za van).
Razina korisnika 2
Bedž +2
Tv za van mogu koristiti samo korisnici a1 tv-a dok korisni i a1 satelitske televizije ne mogu imat tv za van vec moraju imat xplire tv

A1 tv za van je isto sto i max tv to go , samo kod max tv togo mozes imat samostalnu uslugu bes da si korisnik max tv paketa i bez da imas i jedu drugu uslugu.
A a1tv za van ide isključivo za korisnike a1 tv.a

Ja sam odjavio xplore tv koji sam placao 40kn uzeo sam max tv togo bez ugoborene obveze koji plačam 10kn više i imam kanale koje nisam imao na xplore tv-u.
Razina korisnika 2
Bedž +2
Poštovani.
Postoji li način na koji bi se A1 tv za van mogao gledati na smart tv model Philips PUS 7303..


Ne moze, ja imam philips smart tv 32phl5300/88 i mozes koristit aplikacije koje su dostupne philips trgovini koja je u tv-u
Druge app riješio sam tako što sam nabavio android tv box

Odgovori