Riješeno

A1 tv za van

  • 26 February 2019
  • 6 odgovora
  • 3874 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2
Dali je moguče tv kanale koji su dostupni ja aplikaciji a1 tv za van dodati i na aplikaciju xplore tv
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 26 February 2019, 21:59

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Mislim da je a1 tv za van na izdisaju, prvotno se naplaćivala a sad free uz tv uslugu jer prebacuju sve na explore, sa manje programa a tobože videotekom.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Sumnjam da je na izdisaju, već sigurno 3-4 godine se priča o gašenju i to su zapravo samo nagađanja po forumu jer Vip je koristi na “nalete”, malo je daje svima free, malo je naplaćuje, pa onda je bilo faza kad nije ni jedno ni drugo itd. I tako u krug. Trenutno se opet može kupiti i za korisnike koji nemaju nikakvu Vip uslugu.
Razina korisnika 1
Pozdrav @pero1985 , programe nije moguće prebaciti jer se radi o dvije različite usluge. Jedan je sada vezana isključivo za fiksne usluge (TV ZA VAN) dok je druga za mobilne korisnike i korisnike koji nemaju A1 mrežu. Ali prati nas i dalje, uvijek postoji mogućnost za promjenama ili proširenjem paketa 🙂 Anita
Razina korisnika 2
Bedž +2
A dali se može uzet samostalna usluga umjesto xplore tva ili uz pretplatničku tarifu za mobitel
Razina korisnika 7
Bedž +3
@pero1985 - odgovorio sam ti u drugoj temi, nema potrebe pitati isto. 😉
Razina korisnika 4
Bedž +3
@pero1985 Ako odgovor od @gogsy1975 nije pomogao, a vjerujem da jest, slobodno pitaš što te zanima.

Odgovori