Riješeno

A1 alpha 20 plus

  • 23 March 2021
  • 4 odgovora
  • 1559 pregleda

Da li tko zna da li če A1 alpha 20 plus dobiti ikada neko ažuriranje softvera kao što je obečano ,evo nakon godinu dana ništa

 

icon

Najbolji odgovor od nickno 28 March 2021, 01:04

Pogledaj original

Odgovora 4

Baš teško smeće od mobitela, ja sam ga srećom vratio. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja ne vidim da je igdje obećano ažuriranje softvera, ne znam iz kojih specifikacija ili recenzija si to zaključio?

Ono kaj sam ja pročitala o ovom mobitelu je da je to 3.generacija A1 Alpha rebrandiranih mobitela...a nadogradnje softvera pušta proizvođač mobitela, a ne teleoperater. U tvom slučaju Alcatel, koji baš i nije nešto revan po pitanju ažuriranja. Ako ti je ažuriranje bitno, trebao si odabrati neku drugu marku mobitela, a ne mobitel koji je napravljen specifično za A1. 

Koliko sam skužila- nadogradnju A1 Alphe dobit ćeš tako da kupiš novu alphu kad A1 naruči od nekog brenda mobitel složen po ukusu A1 🤣.

 

A1 alpha 20 plus nije proizvod alcatela fala bogu,nego zte , u razgovoru pri kupnji mi je rečeno 3 godine nadogradnja softvera .

Samo zato sam ga uzeo

Znači najobičnija laž  nikad više a1 mobitel da je badava .

Ok bilo pa prošlo ,svakako ne a1 mobitelu 

Iako 20 plus radi savršeno i 5 puta je bolji mob od Alcatelovog alpha 20 

 

 

 

 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hm? Koliko ja vidim imaš 3 godine garancije, a ne nadogradnje softvera, to pak nije isto. I nemoj zezat da si stvarno mislio kako će mobitel od 1200 kuna imati 3 godine nadogradnje softvera? To je ove godine prvi ponudio jedino Samsung. I to za svoje flagshipe od 7.000-15.000 kuna

Odgovori