Riješeno

4G na A70 ne radi mi sa nijednim web preglednikom

  • 10 July 2020
  • 8 odgovora
  • 374 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +3
  • Super Forumaš
  • 310 odgovora

Kad stavim na 3G sve radi normalno ?

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 14 July 2020, 15:32

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 6
Bedž +6

Imaš uključenu 4G opciju? Nalazi se pod Shop, Voliš surfati?

 

Ako imaš, možda su neki radovi na mreži, pa je najbolje da zoveš SZK

Razina korisnika 1
Bedž +1

 @Dona usluga inače radi uredno na 3G mreži. Ako si primjetila da je internet sporiji ili da se javljaju slične smetnje, pokušaj u postavkama mobitela prilagoditi način rada mreže na automatsko povezivanje ili isključivo na određenu brzinu koja ti odgovara. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_Magdalena , pa Don@e i napisal da na 3G ima interneta, a nema  na 4G na mobu koji podržava 4G.

Ja imam namješteno na automatsko povezivanje i jučer mi je u jednom trenutku brzina "pala" na E 🤣

Razina korisnika 2
Bedž +1

@Dona @nickno  primjećene su poteškoće s tim modelom uređaja nakon zadnje nadogradnje softwarea tako da je moguće da je u tome problem.  U suradnji s proizvođačem uređaja radimo na rješenju. U nadi da ćemo do rješenja doći čim prije, molim Vas za još malo strpljenja. Pomogne restart uređaja ili paljenje i gašenje avionskog modea ako vam slučajno internet prekida.

Razina korisnika 6
Bedž +3

Kad bi mogli ocekivati rijesenje, ovo traje vec 2 tjedna

Je li i na drugim mrezama prisutan ovaj problem na A70

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Dona Pozdrav, nadamo se da će poteškoća s mobilnim podatcima biti uskoro riješena, no za sada nemamo očekivani rok. Hvala ti na strpljenju.

Razina korisnika 6
Bedž +3

Pa mislim da je proizvodac duzan rijesiti problem, jer u protivnom se moze mobitel vratiti kao neispravan, pa prema tome neki razuman rok za rijesenje bi trebao biti

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Dona  vjerujem da je i njima u interesu da se to što prije riješi. Sigurna sam da će biti vrlo brzo.
 

Odgovori