Riješeno

Problem s 3g internetom

  • 15 October 2018
  • 6 odgovora
  • 1032 pregleda

Imam Cubot King Konga i zivim na otoku Krku i nigdje na otoku nemam 3g internet jedino imam u Rijeci znaci 50 i par kilometara od Krka svi moji prijatelji i frendovi imaju 3g internet na otoku a ja ne provjerio sam sve apn-ove prepisivo one s foruma prepisivo s mobitela od cure i nista mi moze ko kako pomoc
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 15 October 2018, 20:35

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako drugi imaju na istoj mreži, trebao bi i ti imati.

Koji si APN upisao, "data.vip.hr"? Pod network mode, jel ti na 3g/2g auto, probao staviti samo prisiljeno na 3g?

Naravno, kad upišeš za svaki slučaj restartaj mob.
Ako drugi imaju na istoj mreži, trebao bi i ti imati.

Koji si APN upisao, "data.vip.hr"? Pod network mode, jel ti na 3g/2g auto, probao staviti samo prisiljeno na 3g?

Naravno, kad upišeš za svaki slučaj restartaj mob.

Prisiljeno je na 3g i apn je data.vip.hr
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ok, trebalo bi biti na 3g/2g auto jer ako nemaš 3g, nemaš mrežu.

Pada mi na pamet jedino da probaš switch-at kartice unutar iste mreže. Stavi svoju karticu u mob od cure i vidi ima li 3g. Ako tvoja kartica u njenom ima 3g a njena u tvom nema, do moba je.
Ok, trebalo bi biti na 3g/2g auto jer ako nemaš 3g, nemaš mrežu.

Pada mi na pamet jedino da probaš switch-at kartice unutar iste mreže. Stavi svoju karticu u mob od cure i vidi ima li 3g. Ako tvoja kartica u njenom ima 3g a njena u tvom nema, do moba je.

Izgleda je do moba u njenom mobu imam 3g al sam gledo na gsm areni nisu drukcije antene na mobitelima ona ima Cubot x18 a ja Cubot King Kong
Razina korisnika 7
Bedž +3
Vjerojatno je do moba i frekvencije na kojoj odašiljač odašilje 3g signal. A ništa, moraš se ponoviti s mobitelom... 😉
Meni se događa isto, imam ja ZTE MF60. Do ove godine mi je radio 3G bez problema na njemu. Od lijeta imam stalno na E, i internet je jako spor. Poreč- Umag. Koristim dnevno opciju interneta, na bonove. Trebao bi mijenjati ZTE?

Odgovori