Riješeno

Poklanjanje giga

  • 4 April 2020
  • 6 odgovora
  • 2434 pregleda

Dobar dan ☺ molim vas informaciju o mogućnosti poklanjanja giga sa pretplatničkog A1 broja na 095 prepaid broj.

Unaprijed hvala i lijep pozdrav

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 4 April 2020, 14:10

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 3
Bedž +3

Bok @AnitaSmith, podatkovni promet iz naših pretplatničkih tarifa moguće je pokloniti isključivo drugim korisnicima A1 mobilnih pretplata :slight_smile:

Šteta, stvarno bih nekako voljela pomoći. Radi o učenici 8. razreda koja zbog spleta nesretnih okolnosti (samohrana majka u karanteni u inozemstvu) nema pristup wi-fi mreži ni giga na računu. Mora svakodnevno preuzimati i slati domaću zadaću, a kao astmatičar izbjegava bilo kakvo izlaganje. Ako imate ikakav savjet, nemojte se ustručavati 🤔☺

Razina korisnika 7
Bedž +3

@AnitaSmith - možeš joj dokupiti neki snack preko web-a, karticom na njen broj mobitela. Ili ako netko od bonaša ima viška pa podijeli na njen broj. Naravno, broj ne piši ovdje javno nego u privatnoj poruci, onome tko se ponudi. A kolika je njena potreba za netom? Uvijek se nađe višak Mb prije isteka tarife koji se može darovati. ;)

Hvala puno 👍 našla sam staru A1 sim karticu na bonove, čini mi se da ce to biti najjednostavnije.

Pozdrav ☺

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ako si ti pretplatnik, možeš poklanjati samo drugim a1 pretplatnicima, kao i bonaši samo bonašima, ne može pretplatnik bonašu poklanjati i obratno, bonaš pretplatniku

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mora svakodnevno preuzimati i slati domaću zadaću, a kao astmatičar izbjegava bilo kakvo izlaganje. Ako imate ikakav savjet, nemojte se ustručavati 🤔☺

Preko škole (carneta) svim učenicima je internet besplatan. Bar ja tako mislim da su rekli još na početku škole od kuće 🤔

Odgovori