Riješeno

NEMA MOBILNOG INTERNETA U AUSTRIJI

  • 20 September 2018
  • 4 odgovora
  • 1095 pregleda

Razina korisnika 4
Bedž +4
  • Bližim se zvijezdama
  • 346 odgovora
Dobar dan, moja kćer ima chill tarifu te oko 4 gige interneta. Internet joj radi u hr, ali ne u Austriji gdje i najviše boravi... Zvala je vaše kolege Vipovce 3 PUTA, jedan joj rekao da ce stići poruka s uputama i nije stigla, drugi i treći su joj govorili kako da namjesti i ona je sve poslušala i opet nista, stavila apn na gprs0.vipnet.hr i drugo.. Sad je u hr.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 20 September 2018, 20:01

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 4
Bedž +4
Lenovo s1la40... Ne znam, taj tip je rekao da je to "kao 4g" taj H
Razina korisnika 7
Bedž +3
H (High Speed Packet Access)

H stands for HSPA, High Speed Packet Access. HSPA (or H) is considered an advancement of the 3G networks or "version 3.5". It offers a faster network connection than the 3G network.

H+ (Evolved HSPA)

H+ stands for Evolved High Speed Packet Access. The network created before the emergence of 4G. It offers the fastest maximum speeds of all 3G networks (including 3G and H or HSPA).

H ili H+... ili novi mob. Smijem pitati koji je mob u pitanju i zašto su rekli da 4g stvara probleme? 😉
Razina korisnika 4
Bedž +4
Pa je, evo ona je danas otisla u vip centar, kazu joj da 4g stvara "probleme" i da stavi mrezu na 3g ali njen mobitel ne podrzava 3g vec samo H i H+ te 2G mrezu podrzava, a ta je naravno spora.. Mislim stvarno, oce nakon 5. komunikacije biti dobro..
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako su sve postavke ispravno upisane i ako je uključen roaming i restartan mob nakon upisivanja postavki, trebalo bi raditi.

Odgovori