Riješeno

Nekoliko dana kome!

  • 25 November 2017
  • 14 odgovora
  • 1930 pregleda

Novi sam korisnik (tj. još u testnom periodu) i frustracija je iz dana u dan sve veća. Najveća izmjerena brzina je bila 22.12/14.95 što mi i nije bilo loše obzirom na prethodnog pružatelja usluga. No, sada već nekoliko dana veza tj. brzina je KOMA! Komatozno! Ni down ni up ne ide ni do 1 Mbps. Vidi sliku u prilogu.
Signal veze na ruteru (Huawei 310s) je prikazan s maksimalne 3 crtice, ali brzina "nikud-nikam". Lokacija je Prelog (Međimurska županija).

PS: Ne mogu prenijeti sliku radi brzine!!!!
icon

Najbolji odgovor od xPurple 25 November 2017, 20:23

Pogledaj original

Odgovora 14

U isto vrijeme kada mjerim mobilni internet na VIP mreži na mobitelu imam 22.06/15.55 Mbps
I ako hotspotam mobitel i povežem na komp imam 13.37/12.47
Razina korisnika 1
kad vec oni nece odgovorit, ja cu, Potrošio si 100GB iz paketa pa su ti spustili na 1Mbps, tojest.. 0.100mbps
Na*ebo si ko i ja, nisu mi ni rekli da je je Limitana potrošnja
kad vec oni nece odgovorit, ja cu, Potrošio si 100GB iz paketa pa su ti spustili na 1Mbps, tojest.. 0.100mbps
Na*ebo si ko i ja, nisu mi ni rekli da je je Limitana potrošnja

I to je to? Nema mogućnosti dokupa ili proširenja ili nečeg?
Kiseli osmjeh na prvu točku koju Vipnet reklamira: Neograničeni superbrzi internet!
Mislim da riječ neograničeni potpuno krivo shvaćamo.
kad vec oni nece odgovorit, ja cu, Potrošio si 100GB iz paketa pa su ti spustili na 1Mbps, tojest.. 0.100mbps
Na*ebo si ko i ja, nisu mi ni rekli da je je Limitana potrošnja

I to je to? Nema mogućnosti dokupa ili proširenja ili nečeg?

Pronašao sam sad na webu Vipneta da se "neograničeni" internet za svakih dodatnih 100Gb dodatno naplaćuje po 30 kuna.
Razina korisnika 1
Da, imaš tih par opcija, ja sam morao dati jos 50 kuna, jer mi ovih 100gb nije bilo dovoljno, i na kraju kad sam uzeo jos 120gb, potrosio i to, i sad 2 tjedna moram bit na 0.1 :=)
Razina korisnika 1
i samo jednom u mjesecu mozes produziti za tih 30 kuna
To govno i meni nude da uzmem pa sta je to meni ja mjesecno trosim od 450 do 700 gb i sve bi bilo ok da je to pokriveno kako treba na mom podrucju ali nebitno bitno je da to uzmem i da se otarase starog ugovora kojeg se ne drze varaju i kradu korisnike nema drugih rjeci za njih sramota a smatro sam ih da su korekni i fer ali izgled vara
Razina korisnika 1
Raskini ugovor dok još možeš !!!
Ne necu raskinut ugovor napravio sam peticiju obratio se odvjetniku radim sve po zakonu i tako cu napravit do kraja pa cu vidjet kolko ce se jos zajebavat sa 700 ljudi i vise a to je jako lose ako svi prekinu odjednomsa svima a zakonski se moze jer oni ne postivaju ugovor i krse ga a recite mi koliko je vas ovdje zatrazilo stabilnost mreze a kad cete trazit nikad nece poslat
i samo jednom u mjesecu mozes produziti za tih 30 kuna
Znači u jednom mjesecu se samo jednom može tražiti ponovno dizanje brzine?!?
Katastrofalno.
Razina korisnika 2
DA,katastrofa da u 21 stoljeću moram razmišljat koliko gb trošim:@
Užas,ko penzić moram paziti na gigabajte...

Odgovori