Riješeno

Ljetna tarifa

• 7 Srpanj 2020
  • 15 odgovora
  • 291 pregled

Na googlu od A1 nalazim ljetnu tarifu od 120 GB i pise da se moze aktivirati samo na A1 aplikaciji, ali tamo ne nalazim tu tarifu. Može pomoć? 

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 8 Srpanj 2020, 05:14

Ako si našla tarifu, onda si mogla pročitati i Uvjete korištenja u kojima piše da se opcija može uključiti do 30. rujna 2019. :)

Pogledaj original

Odgovora 15

Razina korisnika 5
Bedž +1

Pa jesi li pretplatnik? Opciju mogu uključiti samo pretplatnici, ako je ne vidiš u aplikaciji, onda je ni ne možeš uključiti

Nisam, mislila sam da jr moguće i bez pretplate uključiti 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ako si našla tarifu, onda si mogla pročitati i Uvjete korištenja u kojima piše da se opcija može uključiti do 30. rujna 2019. :)

Razina korisnika 5
Bedž +1

@gogsy1975 , nije čitala uvjete kao ni ja, zguglala je A1 ljetna, otvorila drugi ili treći link na kojem i dalje piše LJETNA opcija od 120 giga i kako aktivirati, kad klikneš na to piše da vrijedi do 30.rujna, nema godine. Zakaj  bi na A1 stranicama i dalje postojao link nepostojeće opcije?!? 🤔🤣

Nickno 

Tako je :(

Razina korisnika 7
Bedž +3

@nickno - pa obično kad nešto tražiš u google ukucaš što tražiš. Ako ukucaš “A1+ljetna opcija”, možda na prvu zvuči primamljivo ali iskustvo kaže da se uvijek trebaju čitati “mala slova” pa treći link su Uvjeti.

Uvjeti korištenja podatkovnih opcija: „Mjesečna“ i „Ljetna“

Niti ja ne razumijem, evo simpa je od prije par dana ukinula “glanc” i sve stare glanc tarife su dobile svoj “Simpa XS, S, M, L “ naziv, glanc opcije su nepostojeće. A1 ima tarife koje vučeš nekoliko godina (ukoliko nekome odgovara) pa cjenik i Uvjeta za svaku tarifu ili opcije ponaosob ima ohoho...

Razina korisnika 5
Bedž +1

@gogsy1975 , evo probala sam zguglati svoju Zakon tarifu. I odmah na prvom linku umjesto Zakona, otvara se sadašnji A1 web sa ovim novim tarifama, tak da je nemoguće doći do "aktivnog" A1 linka sa Zakon tarifom, što je i logično, budući se nemre više aktivirati.

Ali, kod ove ljetne opcije nije tako, link je i te kako "aktivan" i nema tih uvjeta koje ti spominješ na stranici

https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/tarife-na-pretplatu/opcije

Razina korisnika 7
Bedž +3

@nickno - ne kužim, što te muči? Postoje Uvjeti za sve na serveru, ne znam kako ti ne vidiš. Evo ti za Zakon tarifu i link dolje, iako tarifu ili opciju više nije moguće aktivirati.

1 Uvjeti korištenja A1 na bonove tarifnih modela miniZakon i Zakon!

Razina korisnika 5
Bedž +1

@gogsy1975 , ne muči mene nikaj 😋, samo neaktivne ili nepostojeće opcije nebi trebale postojati na aktualnom web-u, pa samo zaključujem da je ljetna i dalje dostupna pretplatnicima, a kako ni ja nisam pretplatnik ne mogu to provjeriti. Link je aktivan, dok npr.za Zakon tarifu možeš pronaći SAMO Uvjete i ništa više 🙂

Razina korisnika 5
Bedž +1

Evo sad uopće nisam guglala ljetnu, već samo a1. Nakon toga sam odabrala tarife na pretplatu, pa onda "pogledaj sve opcije" i opet došla do ovoga

Tak da je moj zaključak kak je ljetna opcija dostupna pretplatnicima i te kako opravdan. Opcija stoji na webu A1

Razina korisnika 7
Bedž +3

Onda je definitivno za pretplatnike dostupna ali Uvjeti korištenja (i datum) su ostali od prošle godine. Sitnica, prepravit će. :thinking:

Pozdrav @Nati100 , ljetna opcija i dalje je dostupna za aktivaciju do 30.09. isključivo putem Moj A1 aplikacije. Na linku: https://bit.ly/2ZNQG7d možeš provjeriti detalje o Ljetnoj opciji i drugim dostpunim opcijama za aktivaciju.

Pozdrav @Nati100 , ljetna opcija i dalje je dostupna za aktivaciju do 30.09. isključivo putem Moj A1 aplikacije. Na linku: https://bit.ly/2ZNQG7d možeš provjeriti detalje o Ljetnoj opciji i drugim dostpunim opcijama za aktivaciju.

Ali nije moguće aktivirati ako nisam pretplatnik, zar ne? Možda je zato i ne nalazim u A1 aplikaciji uopce. 

Tako je @Nati100  , opcija je dostupna za uključenje korisnicima mobilnih pretplatničkih tarifa. Ako koristiš naše tarife na bonove, ponudu dostupnih tarifa na bonove i opcija koje se uz aktivnu tarifu mogu aktivirati možeš provjeriti na: https://bit.ly/3iH9L3L .  

Hvala 😁

Odgovori