4G i satelitska televizija

  • 12 March 2019
  • 8 odgovora
  • 352 pregleda

pozdrav, nemam fiksni prikljucak u kuci pa bih se htio povezati 4G modemom. Postoji li nekakva flat opcija i sa satelitskim kanalima te koje su cijene ? hvala

Odgovora 8

Razina korisnika 4
Bedž +4
Evo ponude, samo ima još i telefon...


*nakon potrošenih 100gb brzina se smanjuje na 1mbit, ako želiš mozes kupti još interneta sad ima neka promocija za 15kn dodatnih 100gb, još provjeri ponudu na Linku
ej hvala ti na brzom odgovoru. Vidio sam ovo na sajtu ali mi nije jasno da li tih 100 GB ukljucuje i promet od televizije ili televizija isto trosi . Logicno mislim da ne ali kao i obicno, informacije su date na kapaljku ....
Razina korisnika 4
Bedž +4
Iako vjeruj mi 80% ljudi požali što je kupilo homebox zbog mnogo problema, a sad ti probaj sva sreca 5 dana rok za probu imaš nakon potpisivanja u/o. Čak i parica zna biti bolja😅
Razina korisnika 7
Bedž +3
@japatipaon - satelitska televizija ne troši internet promet, ne ide preko interneta već preko satelitske antene.
ha ha,ja mislio da je IPTV da ne moram vuci kabel i postaviti antenu ...
Razina korisnika 4
Bedž +4
@A1_Deni aktivan si nam ponovno vidim🙂 hvala ti na lajkovima
Razina korisnika 4
Bedž +4
ha ha,ja mislio da je IPTV da ne moram vuci kabel i postaviti antenu ...
@japatipaon iptv je nešto sasvim drugo
Razina korisnika 4
Bedž +3
pozdrav, nemam fiksni prikljucak u kuci pa bih se htio povezati 4G modemom. Postoji li nekakva flat opcija i sa satelitskim kanalima te koje su cijene ? hvala
Jesi u međuvremenu pronašao uslugu koja bi ti odgovarala? Za ponudu nam se možeš javiti privatnom porukom OVDJE uz navođenje svojih osobnih podataka (ime i prezime, adresu na kojoj bi se koristila A1 usluga, OIB te kontakt broj). Ovo što je već napisano je točno, A1 SAT TV nije isto što i IPTV, koristi se odvojeno od Homebox uređaja.

Odgovori