Riješeno

Office 365

  • 27 November 2018
  • 3 odgovora
  • 2211 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Može mala pomoć :)
dakle preko tvrtke imamo na adminskom računu 10 licenci koje glase na pojedinačne osobe. Jedna od tih osoba mijenja laptop i zanima me što treba napraviti da bi ona prebacila office s tog laptopa na drugi. Također, obziom da mijenjamo zaposlenike, želio bih promijeniti naziv u officeu da ne piše Hrvoje Horvat nego da piše Tvrtkla 1, tvrtka 2 itd za pojedine račune.
Može mi netko, molim vas, objasniti taj postupak.
na to sve hitno je 🙂
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 27 November 2018, 14:46

Pogledaj original

Odgovora 3

Pa nazovi Microsoft.
A zvao sam. Nakon dva sata pristinite 2, prisnite 1 itd došao do tog da razgovaram prvo s nekim iz Srbije, a potom s nekim iz ne znam Indije, naravno nije bilo previše pomoći.

Mislim, uostalom nije moje da ja zovem Microsoft, nisam nikakav informatičar i to sve, ali ako plaćam vip-u za tu licnecu vip kao subjekt koji pruža uslugu bi trebao odraditi tu uslugu do kraja, a ne prodati i naplatit i dalje ko te khm ;)

i da poslovni smo korisnici s 11 licenci, nije nešto previše ali opet uredno sve plaćamo i mislim da zaslužujemo da se netko očituje o vrlo jednostavnom upitu :)

I da, svakako zahvaljujem na odgovoru, kad već to ne radi oni koji su za to plaćeni 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mislim da profa nije shvatio da si se to pretplatio preko A1 (ili možda VIPa). Na žalost podrška za te usluge koje oni zapravo samo iznajmljuju nije baš nešto.
Ne znam jesi slao ovaj upit službenim putem na mail. Proslijedi ga svakako, a u međuvremenu se strpi, pa možda netko od Moderatora uspije nešto saznat.

Bez obzira na A1, ja bi ipak pokušala izgooglat i doć do rješenja direktno s Microsoftom jer se bojim da od A1 nećeš imat neke koristi u tehničkom smislu.

Odgovori