Zapostavljanje starih Vip korisnika

  • 30 May 2017
  • 13 odgovora
  • 859 pregleda

Ovim putem izrazit ću svoje nezadovoljstvo odnosom prema starom korisniku vaše mreže,zar nakon korištenja vaše mreže od 2001 godine i ugovora za trio paket od 335 kuna mjesečno dobivam jedva 4 mbps internet brzinu...žalosno jer kad spojim laptop i mobitel na wi-fi uvijek jedan uređaj moram iskljućiti da bih koristio drugi...Hvala vam što ste tako darežljivi...dok drugi operateri u startu nude minimum 50 mbps vi velikodušno darujete 4 mbps...Ovim putem vam obećavam da čim istekne ugovor odlazim iz vaše kuće i mijenjam svoj broj s predznakom 091....

Odgovora 13

Razina korisnika 1
Hvala na odgovoru i razumijevanju!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nemoj spamati forum, možeš preporučiti, ali tvoj popust nikom ništa ne znači. Ako već nešto preporučuješ objasni zašto.
Mi smo recimo baš pobjegli prošle godine s H1 jer je veza stalno pucala i kvaliteta poziva bila tragična, a SZK nesposobna kao i većina drugih. Splitsko područje.
Razina korisnika 1
Preporuka H1
Razina korisnika 4
Ako želiš raskida usluga prije isteka ugovorne obaveze, molim te da nam se javiš pozivom na 0800 091 091, pa će ti kolege poslati na izračun.
Koliko bih trebao podmiriti pet rata trio paketa za 335 kuna mjesečno da odem iz vaše mreže
Razina korisnika 4
@MarkoZagreb Trudimo se imati što širu ponudu, tako da si svatko može odabrati ono što im odgovara. Svjesni smo da ponuda možda neće odgovarati svima, no slušamo i pratimo želje naših korisnika, pa možda dođe i do promjena u ponudi 🙂
Htio sam skrenuti pažnju na brzinu interneta,znam ja da VIP može pojačati brzinu i preko 100 mbps samo je pitanje koliko će onda biti pretplata,400-500 kuna...govorim kao dugogodišnji korisnik VIP a i za nagradu dobivam 4 mbps ...o tome se radi,ispada da moljakam VIP da mi povise brzinu za mizernih 10 mbps ...Sve se može ali sve se i plaća ...tako da u startu druge mreže nude minimum 50 mbps ...toliko
evo mog primjera: prije godinu dana sam dobio NAPOKON net na žicu ( 4 mb/s) , do tada sam imao 6 godina HB zbog nemogučnosti žice. koja se u međuvremenu popravila ! prošli mjesec sam zvao SZK da pitam dali se može povečati SLUČAJNO brzina neta , i oni meni odmah MOŽEEE ,provjerili paricu i može do 70 mb/s, napravio novi ugovor sa brzinom od 50 mb/s i za tjedna dana aktivirano, samo su restartirali ruter. pokušaj se i ti raspitati u SZK i kvaliteti parice i brzini. PS - napominjem da živim u slavoniji i u selu , za koju uvjek kažu da je loša pokrivenost itd, itd itd ... LP
Razina korisnika 4
@MarkoZagreb

Ne znamo što su ti vip službenici rekli u tih desetak razgovora, zato te je Vip_Iva zamolila da nam pošalješ podatke kako bi mogli ubrzati/provjeriti i pokušati ti pomoći oko tehničkih poteškoća.

Je li netko izašao na teren izvidjeti situaciju, je li se možda zamijenila oprema, ako je u pitanju parica je li moguće prijeći na kabel, ne znamo, pa zato ako imaš volje slobodno nam pošalji info (ime, prezime i OIB vlasnika) OVDJE kako bi mogli pomoći.
Nakon desetaka razgovora sa vipovim službenicima koji ništa nisu učinili po tom pitanju ne pada mi napamet po zna koji put slati svoje podatke i slusati obećanja da će se nešto napraviti ....
Razina korisnika 4
Bok @MarkoZagreb

Žao mi je što imaš probleme s uslugom 😞 Dostavi nam podatke o usluzi (ime, prezime i OIB vlasnika) OVDJE pa provjerimo.
Sve je u dva kvadrata ,signal odličan,živim u Travnom,Novi Zagreb ...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Na kojem su području, parica očito, vjerojatno i daleko od centrale... Kakav ti je mobilni signal? Možda da testiraš homebox turbo ili tele opcije...

Odgovori