Zapostavljanje starih Vip korisnika

  • 30 May 2017
  • 13 odgovora
  • 859 pregleda

Ovim putem izrazit ću svoje nezadovoljstvo odnosom prema starom korisniku vaše mreže,zar nakon korištenja vaše mreže od 2001 godine i ugovora za trio paket od 335 kuna mjesečno dobivam jedva 4 mbps internet brzinu...žalosno jer kad spojim laptop i mobitel na wi-fi uvijek jedan uređaj moram iskljućiti da bih koristio drugi...Hvala vam što ste tako darežljivi...dok drugi operateri u startu nude minimum 50 mbps vi velikodušno darujete 4 mbps...Ovim putem vam obećavam da čim istekne ugovor odlazim iz vaše kuće i mijenjam svoj broj s predznakom 091....

Odgovora 13

Razina korisnika 7
Bedž +3
Na kojem su području, parica očito, vjerojatno i daleko od centrale... Kakav ti je mobilni signal? Možda da testiraš homebox turbo ili tele opcije...
Sve je u dva kvadrata ,signal odličan,živim u Travnom,Novi Zagreb ...
Razina korisnika 4
Bok @MarkoZagreb

Žao mi je što imaš probleme s uslugom 😞 Dostavi nam podatke o usluzi (ime, prezime i OIB vlasnika) OVDJE pa provjerimo.
Nakon desetaka razgovora sa vipovim službenicima koji ništa nisu učinili po tom pitanju ne pada mi napamet po zna koji put slati svoje podatke i slusati obećanja da će se nešto napraviti ....
Razina korisnika 4
@MarkoZagreb

Ne znamo što su ti vip službenici rekli u tih desetak razgovora, zato te je Vip_Iva zamolila da nam pošalješ podatke kako bi mogli ubrzati/provjeriti i pokušati ti pomoći oko tehničkih poteškoća.

Je li netko izašao na teren izvidjeti situaciju, je li se možda zamijenila oprema, ako je u pitanju parica je li moguće prijeći na kabel, ne znamo, pa zato ako imaš volje slobodno nam pošalji info (ime, prezime i OIB vlasnika) OVDJE kako bi mogli pomoći.
evo mog primjera: prije godinu dana sam dobio NAPOKON net na žicu ( 4 mb/s) , do tada sam imao 6 godina HB zbog nemogučnosti žice. koja se u međuvremenu popravila ! prošli mjesec sam zvao SZK da pitam dali se može povečati SLUČAJNO brzina neta , i oni meni odmah MOŽEEE ,provjerili paricu i može do 70 mb/s, napravio novi ugovor sa brzinom od 50 mb/s i za tjedna dana aktivirano, samo su restartirali ruter. pokušaj se i ti raspitati u SZK i kvaliteti parice i brzini. PS - napominjem da živim u slavoniji i u selu , za koju uvjek kažu da je loša pokrivenost itd, itd itd ... LP
Htio sam skrenuti pažnju na brzinu interneta,znam ja da VIP može pojačati brzinu i preko 100 mbps samo je pitanje koliko će onda biti pretplata,400-500 kuna...govorim kao dugogodišnji korisnik VIP a i za nagradu dobivam 4 mbps ...o tome se radi,ispada da moljakam VIP da mi povise brzinu za mizernih 10 mbps ...Sve se može ali sve se i plaća ...tako da u startu druge mreže nude minimum 50 mbps ...toliko
Razina korisnika 4
@MarkoZagreb Trudimo se imati što širu ponudu, tako da si svatko može odabrati ono što im odgovara. Svjesni smo da ponuda možda neće odgovarati svima, no slušamo i pratimo želje naših korisnika, pa možda dođe i do promjena u ponudi 🙂
Koliko bih trebao podmiriti pet rata trio paketa za 335 kuna mjesečno da odem iz vaše mreže
Razina korisnika 4
Ako želiš raskida usluga prije isteka ugovorne obaveze, molim te da nam se javiš pozivom na 0800 091 091, pa će ti kolege poslati na izračun.
Razina korisnika 1
Preporuka H1
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nemoj spamati forum, možeš preporučiti, ali tvoj popust nikom ništa ne znači. Ako već nešto preporučuješ objasni zašto.
Mi smo recimo baš pobjegli prošle godine s H1 jer je veza stalno pucala i kvaliteta poziva bila tragična, a SZK nesposobna kao i većina drugih. Splitsko područje.
Razina korisnika 1
Hvala na odgovoru i razumijevanju!

Odgovori