Zamjena rutera - TG788vn v2

  • 1 March 2018
  • 7 odgovora
  • 2342 pregleda

Pozdrav, trenutno imam ruter iz naslova, uz internet (vdsl) imam i viptv. Zanima me dali se moze zamjeniti doticni ruter za neki drugi, na ovom ruteru je wireless dosta slab i prekida bez obzira na to sto sam udaljen svega 5 metara od njega. Mozete mi reci koje rutere jos imate u ponudi, tj ..koje rutere mi mozete ponuditi u zamjenu ?

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nazovi SZK i biraj putanju do tehničara, objasni da imaš konstantnih problema i traži zamjenu. Ako ništa drugo, dobit ćeš isti novi.
Ne zelim isti novi posto je ruter limitiran, nema niti dmz koji mi treba, wireless mu konstatno spusta signal iako sam doslovno 5 metara od njega. Mene zanima koji su ruteri jos u ponudi za zamjenu
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nazovi pa pitaj tehničara jer ovdje odgovore teško dočekaš. Ili ga premosti sa neki svojim nelimitiranim routerom... 😉
Pozdrav Mario234,

Imamo Ubee TVW625 rutere
Ukoliko tvoj ne radi kako spada, možeš se javiti Službi za korisnike radi provjere i eventualne zamjene uređaja
Hvala
Hvala na odgovoru. Zvali smo službu za korisnike prije 5 dana vezano za zamjenu rutera, još uvijek nema odgovora od njih, iako su rekli nazvat.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dakle, razgovor sa tehničarom (biraj putanju do tehničara, ne sa studenticom koja razmišlja o večerašnjem izlasku s kolegicama) i objasniti da si tražio zamjenu routera iz tog i tog razloga, da te nitko nije kontaktirao, da ne možeš koristiti uslugu kako treba i zamoliti da ti dođu čim prije zamijeniti router.

Ljudi, pa izborite se za ono što plaćate, od plakanja na forumu nema baš rezultata.:D
Zvao ih već dva puta, prespojili me tehničaru, objasnio im situaciju o čemu se radi i da želim zamjeniti za drugi ruter. Rekli su da će zvat i od toga opet ništa 😕

Odgovori