Riješeno

Veće brzine interneta na kabelskom priključku.

  • 25 September 2018
  • 8 odgovora
  • 7578 pregleda

Kabelski VIP internet radi tehnologijom "Data Over Cable Service Interface Specification" (DOCSIS) i to na verziji 3.0 koja omogućava brzine do 1.2 Gbit/s download i 200 Mbit/s upload.

Trenutno imam 150 Mbit / 15 Mbit. S obzirom da se nudi na optici znakovito veće brzine a cable tehnički može kako je gore napisano isporučiti znakovito veće brzine od ponuđenih, Kada će VIP ponuditi veće brzine interneta na kabelskom priključku ?
icon

Najbolji odgovor od A1_Darko 25 September 2018, 11:41

Pogledaj original

Odgovora 8

Nemojte se previse trudit ljudi. Ne mozemo cak ni PLATITI da pogledamo ono sto bi htjeli gledati. Ili gledamo na netu. Ili kod susjeda. Kakav je A1,tih 150Mbps je jos dobro,i naravno da moze i treba bolje. Samo sto je stvar u tome da se moze kad se HOCE,a ja htijenje u smjeru poboljsanja nisam primijetio,dapace,sve su gori. Vecinu boljih kanala na telki su pogasili. Zar se ne sjecate da smo imali Discovery klasik,science i world. To su super programi. A gle kolko dugo ih vec nema. Samo gase. Nedavno su ubili Planet Earth. Ali nisu smanjili tarifu nakon sto su tak pogasili bar 4 ili 5 kanala. Ne pada im na pamet. Koristim ovaj portal da im ukazem na to kolko su jadniji od providera koji se u Europi(a mi smo kao,tam,tj. tu,ne?)smatraju normalnom,a kamoli visom razinom kvalitete. Izgleda da ih ne zanima to da budu kvalitetni,niti da prosire ponudu. Ljudi se kod nas daju previse j...t bez da pisnu,a kamoli naprave nesta. To je onako...omanji problemcic.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@dankas , onda će tebe sigurno zanimati ovo, doduše nije kabel, već 5G mreža 😮

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja sam samo htjela dočarati kako je internet brzorastuće čudovište 😋 jer ovo za google je istina 😮 danas on taj promet obradi u 1 dan ili čak i manje,što mu je prije deset godina bilo potrebno godinu dana

ma dobro, nije baš tako...jednom kad se uploada...onda nema puno mrdanja, no recimo glupo Onedrive nema differential sync...što znači svaki put kad otvorim Lightroom, čak ako i ništa na radim on krene uploadat 1 file kataloga od 1Gb...totalna glupost...al eto

Razina korisnika 6
Bedž +6

...3-4TB ....mjesečno …

 

 

😱 ti jedan jedini u mjesec dana napraviš prometa koliko je veliki Google prije deset godina obradio za cijelu godinu...za cijeli svijet...😜...

Pa zašto ne ako je moguće..ja i onako mislim da je to sve već sprovedivo, nego operateri uvijek čekaju da dođe do zasićenja na tržištu kako bi povećanjem brzine prodali svoju uslugu i kvalitetu. Meni recimo nije do puno streamanja, no jako mi je važan backup...ne moram ti pričati što za 3-4TB video projekata i raW fotografija znači ograničenje od 200GB mjesečno uz brzinu od 15Mbs…

 

Koju bi ti brzinu ? malo ti je 150 Mbit
😂
Pozdrav!
trenutno ti nemam info kada će biti omogućene veće brzine na Cable tehnologiji ali ti mogu reći da konstantno radimo na poboljšanju usluga. Naravno, sve novosti uvijek možeš saznati na našem web portalu 🙂

Odgovori