Riješeno

Uvođenje instalacije

  • 3 December 2017
  • 8 odgovora
  • 954 pregleda

Zanima me uvođenje instalacije u tek izgrađenu zgradu na Kajzerici, adresa Rogićeva x. Instalacije su na cesti jer zgrada do naše broj y ima mogućnost korištenja vaših usluga preko kabela. Što je potrebno da provedete kabel kroz našu zgradu?
Hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 15 December 2017, 14:55

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 3
@Tomislav.hac reci mi molim te o kojem je broju domaćinstava riječ na navedenoj adresi? Btw adresa je editirana zbog objave privatnih podataka 😉 Ali mi znamo o kojoj je točno riječ.
Zgrada ima 7 stanova
Razina korisnika 4
Hej Tomislave, oprosti na čekanju odgovora 😕 Možete nam proslijediti zahtjev stanara s potpisima, pa ćemo vidjeti što sve možemo učiniti za vas 😉
Na koji način da dostavim zahtjev? U neku poslovnicu, na mail ili samo upload slike tu na forum?
Razina korisnika 4
Moguće je u Vip centru ili na mail sluzba.za.korisnike@vipnet.hr
Razina korisnika 3
@Tomislav.hac ovo što je Iva navela bi bilo moguće inače, kako si nam se ti obratio ovim putem, odmah smo se pobrinuli poslati na pravu adresu 😉
Čime sam zaslužio tako dobar tretman? ?
Hvala Sanja
Pozdrav. Želim uvesti internet u svoju kuću ali ona još nije izgrađena. Trenutno je pod krovom i zatvorena. Zanima me kako ide postupak priključenja. Moram sam naći majstore koji će mi izvesti unutarnju instalaciju za internet i telefon plus TV i onda dođem u A1 centar podnijeti zahtjev za priključenje i izađu tehničari koji izvrše spajanje na mrežu? Da li je moguće da kabal za priključenje ide pod zemlju jer ne želim nikakve kablove koji će stršiti oko kuće? I nije riječ o priključenju optike jer na mojem području ona nije dostupna (Sveta Klara između kčbr. 29 - 27A). Koliko košta mjesečno ADSL paket sa neograničenim internetom.

Odgovori